tk - 0,00 €

OstroVit Omega 3-6-9 180 softgels


OstroVit Omega 3-6-9 on toidulisand kapslites, mis sisaldab Omega-3 rasvhappeid (EPA, DHA, ALA), Omega-6 (LA) ja Omega-9 (OA), mis on rikastatud E - vitamiiniga. Omega-3, Omega-6 ja oomega-9 happed kuuluvad asendamatute küllastumata rasvhapete hulka. Kõigi küllastumata hapete õige osakaal on väga oluline, kuna igaüks neist mängib kehas erinevat rolli.

Saadavus: Laos

18,90 €
Kogus:

Omega-3

Omega-3 happed alandavad halva kolesterooli (LDL) taset, tõstes seeläbi hea (HDL) taset. Need vähendavad peamiselt triglütseriide. Neist olulisemad – DHA ja EPA on meie rakkude ainulaadsed ehitusplokid. Tänu neile toimib paremini rakumembraan, mis parandab kõiki eluprotsesse alates eostumisest. Need tõstavad nii organismi vastupanuvõimet kui on vajalikud aju kujundamiseks ja töötamiseks juba loote elu algusest peale.

Omega-6

Omega 6 happed on rakkude ehituskivid, nad osalevad paljude hormoonide, sh neurotransmitterite (ühendused aju närvirakkude vahel), tootmises, aitavad parandada kesknärvisüsteemi tööd. Need happed on rakumembraanide oluline komponent, toetavad immuunsust, parandavad närvisüsteemi tööd.

Omega-9

Omega-9 rasvhapped alandavad üld- ja halva (LDL) kolesterooli taset ilma head (HDL) alandamata. Need on iga raku ehituskivid, aitavad säilitada normaalset vererõhku.

OstroVit Omega 3-6-9 on lisaks rikastatud E-vitamiiniga, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Seda toidulisandit soovitatakse kõigile inimestele, kes soovivad parandada oma heaolu ja organismi talitlust.

Omadused:

  • Hõlbustab normaalset kolesteroolitaset
  • Aitab parandada kesknärvisüsteemi tööd
  • Toetab meie keha rakumembraani paremat talitlust
  • Paljud uuringud on tõestanud, et Omega 3 aitab vähendada triglütseriidide sisaldust veres
  • Meie rakumembraanide peamine ehitusmaterjal
  • Varustab neid hapniku ja toitainetega
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) iga päev, eelistatavalt koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 180

Serving size: 1 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Fish oil, flax seed oil, sunflower seed oil, gelatin, humectant - glycerol; water; DL-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review