tk - 0,00 €

Haya Labs Omega 3-6-9 200 softgels

 

See toode on oomega-3, oomega-6 ja oomega-9 võimas kombinatsioon.

Saadavus: Laos

22,00 €
Kogus:

See toode on oomega-3, oomega-6 ja oomega-9 võimas kombinatsioon.

Eelised:

  • Abinõu põletikulise protsessi, vere viskoossuse ja rõhu, hormoonide tootmise ning immuun- ja kesknärvisüsteemi funktsiooni reguleerimiseks.
  • Leevendab reumatoidartriidi all kannatavate inimeste valu
  • Toetab südame-veresoonkonna tervist, alandades vererõhku, lõdvestades veresooni ja alandades kolesteroolitaset.
  • Näitab võimet vähendada triglütseriidide suurenenud koguseid.

Omega - 3

Kõige olulisemad oomega 3 rasvhapped toitumisprotsessis on - eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA). Need on vajalikud aju ja keha tõhusaks funktsioneerimiseks rakutasandil. Madal DHA arv on seotud depressiooni, skisofreenia, mälukaotuse ja suurema Alzheimeri arengu riskiga. Teadlased seostavad nende ebapiisavat tarbimist rasedatel vastsündinu enneaegse ja madala sünnikaaluga, samuti laste hüperaktiivsusega.

Omega - 6

Liiga suured oomega-6 kogused mõjutavad oomega-3 kasulikku mõju tervisele, seetõttu on oluline varustada seda õige suhtega (umbes 4: 1 või väiksem); enamus tänapäeval esinevaid toitumisdieete sisaldavad suhet 20: 1 või veel halvemat! Oomega-6 sobiv toidulisand võib stimuleerida naha, küünte, juuste tervislikku seisundit, samuti aitab see kaasa emotsionaalse ja hormonaalse tasakaalu saavutamisele.

Omega - 9

Vastupidiselt oomega-3 ja oomega-6 rasvhapetele ei peeta oomega-9 oluliseks, kuna keha tekitab seda küllastumata rasvadest. Sarnaselt oomega-3 ja oomega-6-ga on oluline ka oomega-9 õige tasakaal, kuna kui on olemas mõned oomega-3 ja oomega-6 puudused, kompenseerib organism oomega-9 tootmisega, mis pole nii efektiivne toitumise seisukohast. Oleiinhape - oomega-9 rasvhape näitab võimet vähendada ateroskleroosi (arterite kõvenemine), südamehaiguste ja insuldi riski.

Kasutamisjuhend:

Võtke 1 annus kuni 3 korda päevas

Kasutamisjuhend

Võtke 1 annus kuni 3 korda päevas

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review