tk - 0,00 €

OstroVit BCAA + Glutamine 1100mg 150caps


OstroVit BCAA + Glutamiin 1100 mg on füüsiliselt aktiivsetele inimestele pühendatud tippklassi toidulisand kapslites, mis koosneb kolmest hargnenud aminohappest, milleks on: leutsiin, valiin, isoleutsiin ja ülimalt oluline glutamiin. Lisand ei sisalda tarbetuid klompereid, täiteaineid ja muid lisaaineid ning selle mikroniseerimine on kõrgeimal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse ja suurepärase lahustuvuse tingisid tarbijate kõrged nõudmised.

Saadavus: Laos

15,50 €
Kogus:

OstroVit BCAA + Glutamine on füüsiliselt aktiivsetele inimestele mõeldud tippklassi toidulisand, mis koosneb kolmest hargnenud aminohappest, milleks on: leutsiin, valiin, isoleutsiin ja äärmiselt oluline glutamiin. Lisand ei sisalda tarbetuid klompe, täiteaineid ja muid lisaaineid ning selle mikroniseeritus on kõrgeimal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse ja suurepärase lahustuvuse tingisid tarbijate kõrged nõudmised.

Omadused:

  • Parandab lihaste valgusünteesi
  • Kiirendab taastumist pärast treeningut
  • Stimuleerib lihaskiudude tugevust
  • Vähendab katabolismi
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (5 kapslit). Treeningupäevadel võtke üks portsjon päevas pärast ärkamist või pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel üks portsjon peale ärkamist.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 5 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: L-glutamine, L-leucine, L-izoleucine, L-valine, capsule shell (gelatin, purified water).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review