TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit L-Theanine + L-Tyrosine VEGE 90vcaps


OstroVit Theanine + Tyrosine VEGE on vegan toidulisand HPMC (tselluloos) kapslites, mis sisaldab segu kahest prokognitiivsest aminohappest, L-türosiinist ja L-teaniinist. 100% VEGE kapslid on toidulisandite sari, mis seab uusimad trendid vastavusse veganliku elustiili ideega. Toidulisandid ei sisalda aineid ega mingeid loomseid lisandeid, mistõttu on need sõbralikud veganitele ja taimetoitlastele. OstroVit 100% VEGE KAPSLID on kvaliteet, hoolsus ja vastus meie klientide ootustele.

Saadavus: Laost otsas11,90 €

Mis on L-türosiin ja L-teaniin?

L-türosiin – on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rühma valkude aminohapped. See on väga oluline ühend, mis osaleb selliste oluliste katehhoolamiinide nagu dopamiin või epinefriin (adrenaliin) sünteesis. Need on väga olulised neurotransmitterid, mis on tugevas korrelatsioonis türosiini sobiva kontsentratsiooniga kehas. L-türosiin täidab meie kilpnäärme "toitumisfunktsiooni". Selle puudus võib põhjustada selle talitlushäireid, nt. hüpotüreoidismi näol, mis põhjustab mitmeid tõsiseid haiguse tüsistusi.

L-teaniin – on orgaaniline keemiline ühend, mittevalguline aminohape, mis on struktuurilt sarnane GABA neurotransmitterite ja glutamaadiga, tänu millele läbib hematoentsefaalbarjääri . L-teaniin on lõõgastav aine, mis vähendab ka stressitunnet ja parandab tähelepanu või keskendumisvõimet, mistõttu on see üks tuntud adaptogeense toimega aineid. See võib toetada kehakaalu langust ja kõrvaldada ka kofeiini kahjulikud ja stimuleerivad mõjud.

Omadused:

  • Maksimeerige kofeiini mõju, kõrvaldades samal ajal selle kõrvalmõju
  • Oma kognitiivseid mõjusid (parem keskendumine, keskendumisvõime, mälu paranemine)
  • Need võivad parandada une kvaliteeti ja latentsust ilma sedatsiooni põhjustamata
  • Need võivad parandada jõutulemusi, edendades treeningutel keskendumist ja keskendumist
  • Treeningujärgse taastumise toetamine
  • Türosiin vastutab ka kilpnäärme nõuetekohase toimimise eest
  • Stimuleerige dopamiini vabanemist
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: L-tyrosine, L-theanine, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review