tk - 0,00 €

OstroVit L-Theanine VEGE 90vcaps


OstroVit L-Theanine on vegan toidulisand, mis sisaldab L-teaniini ja inuliini. Ained on soovitatavad inimestele, kes elavad pidevas pinges, kellel on probleeme õppimis- ja keskendumisvõimega.

Saadavus: Laos

7,80 €
Kogus:

L-teaniin on bioloogiliselt aktiivne mitteproteinogeenne aminohape, mis esineb looduslikult teelehtedes, moodustab umbes 1–2,5% nende kuivkaalust ja annab teeleotisele iseloomuliku umami maitse. Tänu sellele, et L-teaniini keemiline struktuur on väga sarnane glutamiini struktuuriga, suudab ta ületada hematoentsefaalbarjääri. Tegelikult võib see otseselt mõjutada teie kognitiivseid funktsioone, nt. võib vähendada ärevust, toetada õppimist ja vähendada füüsilist väsimust pärast intensiivset treeningut.

Omadused:

  • AJU TUGI – Toode võib toetada kognitiivseid võimeid, mis väljendub kiiremas meeldejätmises ja paremas keskendumisvõimes.
  • KIIREM UUENDAMINE – L-teaniin võib vähendada füüsilist väsimust, nii et see sobib suurepäraselt sportlastele, kes soovivad pikendada treeningu kestust ja nautida kiiremat taastumist.
  • IMMUUNSUSE STIMULEERIMINE – L-teaniini metaboliit aktiveerib gamma-delta T-rakke, mis on immunoloogilise süsteemi oluline element.
  • VEGANILINE KOOSTIS – Toidulisand on peidetud vegankapslisse, mis on vaba loomse päritoluga ainetest. Tänu sellele saad seda kasutada ka siis, kui elad vegan elustiili.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: L-theanine, inulin, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review