tk - 0,00 €

OstroVit Hydro Out Diuretic 90caps


OstroVit Hydro Out Diuretic on kõrgeima kvaliteediga terviklik toidulisand kapslites, mis sisaldab standardiseeritud koostisosi, mis toetavad teie "vähendavat" dieeti ja aitavad vabaneda liigsest veest kehas. Ostrovit Hydro Out Diuretic, mis koosneb liigirikastest ekstraktidest, mis koos loovad sünergistliku toidulisandi, kujundavad teie keha, toetavad rasvade vähendamist, kuid parandavad ennekõike teie heaolu paremaks muutmise kaudu.

Saadavus: Laos

14,50 €
Kogus:

Tavaliselt on täiusliku figuuri ehitamise, lihaste definitsiooni parandamise ja "kuivatava" efekti saavutamise viimane etapp kehast tarbetu vee vabanemine. Selle raja põhielemendiks on korralik uriinieritus, terved neerud ja elektrolüütide tasakaalu säilitamine, kus peamiseks teguriks selles kontekstis on naatriumi optimaalne tase. Paljudel diureetikumide rühma preparaatidel ei ole "tervistavat" efekti, kuna retsept ja üksikud koostisosad pole õigesti valitud. Ostrovit Hydro Out Diuretic kohandub suurepäraselt ravimtaimede ja standardiseeritud ekstraktidega preparaatide raamistikuga, mis on farmaatsiatoodete peamine valdkond. Tänu toidulisandile Hydro Out Diuretic lakkab "nahaaluse vee efekti" probleem olemast ja tänu tõelisele määratlusele ei saa te ainult enesekindlust, vaid panete ka figuuri teid rahuldama.

Nõgeselehe ekstrakt - taim, mida on pleiotroopse toime tõttu pikka aega kasutatud. See näitab tugevat põletikuvastast toimet, kuid toetab ennekõike eesnäärme ja kuseteede nõuetekohast toimimist.

Võilillejuureekstrakt (sh 3% flavonoide) - taim - võilillega inimeste segaduses olev köögivili, millel pole võilillega võrreldes nii palju meditsiinilisi aspekte. Diureetilise toime tõttu valitseb see sageli preparaatides, mis aitavad vabaneda liigsest veest kehas. On hea kaaliumiallikas ja palju polüfenoolühendeid.

Guaraanaseemneekstrakt (sh 22% kofeiini) - Guaraanaseemned on tavaliselt tuntud oma kõrge kofeiinisisalduse poolest, mida paljud inimesed peavad üheks paremaks diureetikumiks. Miski ei saa olla rohkem vale. Hoolimata asjaolust, et kofeiin on tegelikult nõrk diureetikum, on guaraanas sisalduvad teofülliin ja teobromiin üks peamisi põhjuseid, miks seda ekstrakti selles segus leidus.

Goldenrodi maapealse osade ekstrakt - Goldenrod on taim, mis on laialt tuntud diureetilise toime poolest. Kasutatakse sageli kuseteede põletiku korral, toetades neerude nõuetekohast toimimist ja normaliseerides vee-elektrolüütide tasakaalu. See võib alandada vererõhku ja parandada seedimist.

Jõhvikavilja ekstrakt (sh 10% proantotsüanidiini) - jõhvikavili on bioflavonoidide, fenoolühendite ja paljude väärtuslike põletikuvastaste ja antioksüdantsete fütokemikaalide allikas. Jõhvikavili on leidnud palju rakendusi kuseteede ravi või ennetava täiendamise, põiepõletiku, õige uriini pH taseme ja diureetilise toime ravis.

Rohelise tee lehtede ekstrakt (sh 50% polüfenoole) - preparaadis sisalduv rohelise tee ekstrakt sisaldab väga suures koguses polüfenoole, millel on tugev antioksüdantne toime. Sellel on võime pühkida vabu radikaale, mis kiirendavad keha vananemisprotsesse. Tänu sellele aitab rohelise tee ekstrakt vähendada ja viivitada keha vananemisprotsesse. Lisaks toetab rohelise tee ekstrakt immuunsüsteemi. Lisaks toetab rohelise tee ekstrakt tõhusalt rasvade põletamise protsessi, aitab stimuleerida rasvarakkude lagunemist ja hoiab ära nende taas suurenemise.

Korte maapealse osade ekstrakt (sealhulgas 7% ränidioksiidi) - Korte on üks vanimaid taimi kogu maakeral. Tuntud peamiselt valmististe osas, millel on kasulik mõju meie nahale, juustele ja küüntele. Sisaldab väärtuslikke polüfenoolseid koostisosi ja orgaanilisi happeid. Taime kasutatakse sageli kuseteede probleemide korral, nagu ka teistel taimedel, sellel on diureetiline toime, alandab vererõhku.

B6-vitamiin (püridoksalo 5'-fosfaat P-5-P) - p-5-p või püridoksalo 5-fosfaadi kujul. See on meie keha jaoks parim bioloogiliselt saadav vitamiin B6. See toetab füsioloogiliste funktsioonide toimimist ning on ülioluline kõigi meie keha organite nõuetekohaseks toimimiseks.

Omadused:

  • Hõlbustab vabanemist liigsest veest kehas
  • Parandab lihaste definitsiooni ja "skulptuuri" efekti
  • Toetab rasvade vähendamise protsesse
  • Avaldab positiivset mõju keha immuunsusele
  • Rikkalikult väärtuslikke polüfenoolseid koostisosi ja muid fütokemikaale
  • Kõrgekvaliteedilised standardiseeritud taimeekstraktid
  • Toetab kuseteede normaalset funktsiooni (neerud, põis)
  • Toetab vee ja elektrolüütide juhtimise reguleerimist
  • See parandab meie naha, juuste ja küünte välimust

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (3 kapslit) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Nettle leaf extract, dandelion root extract - 3% of flavonoids, guarana seed extract - 22% of caffeine, solidago virgaurea aerial part extract, cranberry fruit extract - 10% of proanthocyanidins, green tea leaf extract - 50% of polyphenols, horsetail aerial part extract - 7% of silica, capsule shell (gelatin, water, colours: titanium dioxide, iron oxide red, azorubine*), pyridoxalo 5'-phosphate P-5-P (vitamin B6).*azorubine may have an adverse effect on activity and attention in children.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review