tk - 0,00 €

OstroVit Cordyceps Extract 50g


OstroVit Cordyceps Extract on toidulisand, mis sisaldab korditsepsi seene ekstrakti, mis on standarditud 40% polüsahhariidideni. Tegemist on lihtsa koostisega kvaliteetse preparaadiga, mis on saadaval mugavalt tarbitavas pulbrilises vormis. See on toode, mis on mõeldud sportlastele ja teadlikele tarbijatele, kes hoolivad oma igapäevase toitumise täiendamisest väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

12,90 €
Kogus:

Cordyceps sinensis on seeneliik, mida leidub Tiibeti platoo läheduses. Korditseps kasvab ainult mägede kõrgeimates kohtades teatud aastaaegadel, mis teeb selle hankimise suureks väljakutseks. Seeni on tiibeti rahvad kasutanud tuhandeid aastaid.

Korditseps võlgneb oma populaarsuse ainulaadsetele tervist toetavatele ja stimuleerivatele omadustele. Nuia regulaarne kasutamine hõlbustab keha kohanemist eksistentsi raskustega. Veelgi enam, seenel on põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused. See võib näiteks leevendada külmetushaiguste, hingamisteede või isegi põiepõletike sümptomeid. Korditsepsit peetakse looduslikuks energeetiliseks aineks.

Omadused:

  • LODUSLIK ENERGIAJOOK – korditsepsil on ergutavad omadused. Saate seda kasutada koos näiteks kohviga, tänu millele saate veelgi rohkem energiat juurde. Korditseps asendab tõhusalt magustatud energiajooke.
  • IMMUNITEETTE TOETUS – korditsepsi ekstrakt on ka loomulik viis immuunsuse toetamiseks.
  • SUUR KOGUS POLÜSHHARIIDE – üks toidulisandi kapsel sisaldab kuni 200 mg polüsahhariide – keerulisi suhkruid, mis täidavad palju erinevaid funktsioone, m.in on inimkeha põhilised ehitusplokid.
  • VEGANIVALEM – meie toidulisand on universaalne toode, mida saavad kasutada veganid ja taimetoitlased. Selle koostisest ei leia loomset päritolu aineid.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon – 500 mg (1 lusikas) päevas koos toiduga, jooge vett. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 100

Serving size: 500 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Cordyceps mushroom extract (Cordyceps sinensis (Berk) Sacc.) standardized on 40 % of polysaccharides.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review