tk - 0,00 €

OstroVit Choline + Inositol 90tabs


Koliin ja Inositool on B-rühma vitamiinid.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Koliini esineb praktiliselt kõigis elavates kudedes ja see on normaalseks sünaptiliseks ülekandeks hädavajalik. Inositool sisaldub valemis tänu oma sünergistlikule toimele - koos koliiniga aitab see maksa kolesterooli ja rasvu metaboliseerida.

Koliin on tuntud oma nootroopse toime tõttu, kuna keha sünteesib sellest kõige olulisema neurotransmitteri atsetüülkoliini. Koliini kasutatakse kõrge kolesteroolitaseme vastu võitlemiseks, mälu parandamiseks ja maksa kaitsmiseks.

Inositool on suurepärane unerohi. See vabastab inimese pingest ja alandab kõrget vererõhku. Inositool on tõhus ravim ateroskleroosi vastu, taastab närvikoe struktuuri ja omab ka dermatotroopseid omadusi.

Koliin ja inositool on populaarsed letsitiini allikad, mis võivad olla kasulikud Parkinsoni tõve, kõrge kolesterooli, arterioskleroosi, juuste väljalangemise, hulgiskleroosi, lihasdüstroofia, kõrge vererõhu ja närvisüsteemi häirete korral.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 tablet päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Starch, bulking agent: microcrystalline cellulose; choline bitartrate, myo-inositol, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review