tk - 0,00 €

Haya Labs Choline & Inositol 100vcaps


Haya Labs Koliinbitartraat on toidulisand, mis aitab kaasa normaalsele rasvaainevahetusele, aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja aitab säilitada normaalset ajutalitlust.

Haya Labsist pärit inositool on kõrge inositoolisisaldusega (vitamiin B8) looduslik toode.

Saadavus: Laos

12,50 €
Kogus:

Toidulisand Koliin Bitartraat ja Inositool

Haya Labs Koliinbitartraat on toidulisand, mis aitab kaasa normaalsele rasvaainevahetusele, aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja aitab säilitada normaalset ajutalitlust.

Eelised:

  • Koliin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele
  • Koliin aitab kaasa normaalsele rasvaainevahetusele
  • Koliin aitab säilitada normaalset maksa talitlust

Haya Labs Koliinibitartraat sisaldab vees lahustuvat koliinbitartraati - osa vitamiini B kompleksstruktuurist, mis aitab säilitada normaalset maksa talitust, muutes rasvad energiaks. Koliinbitartraat aitab vähendada halva kolesterooli taset, tugevdada põie tervist ja avaldada soodsat mõju kesknärvisüsteemile. Lisaks võib see aine suurendada kasvuhormooni tootmist, vastupidavust kõrge intensiivsusega treeningute ajal ja kaitsta lihasmassi vigastuste eest.

Haya Labs Koliinbitartraadil on keha puhastav toime, see aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele ja aitab kaasa närviimpulsside õigele juhtimisele. Koliinbitartraat aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja suurendada kontsentratsiooni. See hindamatu komponent  aktiveerib lihasprotsesse ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Pealegi aitab koliinbituartraat kaasa teiste toimeainete õigele omastamisele, sealhulgas magneesiumi imendumisele.
Haya Labs inositool (vitamiin B8) on looduslik toode. Inositool on kõigi rakumembraanide struktuurielement (kõrgeima kontsentratsiooniga ajus ja kesknärvisüsteemis) ning toetab tervisliku rakumembraani funktsiooni.

Eelised:

  • Looduslik toode
  • Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele
  • Aitab hoida normaalset ainevahetust
  • Aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset
  • Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Aitab säilitada normaalset maksa talitlust
  • Sobib taimetoitlastele

Inositool on vitamiinitaoline aine. Seda leidub paljudes taimedes ja loomades. Seda saab valmistada ka laboris.

Inositool võib tasakaalustada teatud kemikaalide sisaldust kehas ning aidata vähendada paanikahäirete, depressiooni ja polütsüstiliste munasarjade sündroomi tekke riski.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Kasutamisjuhend

Soovitatav kasutamine: võtke 1 kapsel 2 korda päevas.

Allergeenihoiatus: toodetud seadmetel, mis töötlevad piima, muna, nisu ja soja sisaldavaid tooteid!

Koostis

bodyvision.ee

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review