tk - 0,00 €

OstroVit Arginine 210g


Arginine - suurepärane arginiini allikas. See aitab Sind kasvatada lihasmassi ja vabaneda rasvast.

Saadavus: Laos

10,90 €
10,90 €
Kogus:

OstroVit Arginine - suurepärane arginiini allikas. See aitab Sind kasvatada lihasmassi ja vabaneda rasvast. Suurendab lämmastikoksiidide taset organiismis, mis omakorda märgatavalt suurendab verevoolu ja hapniku vedamist iga rakule. Arginine stimuleerib immuunsüsteemi, aitab kiiresti taastada ja parendab üldist enesetunnet, tõstab potentsi, teeb rõõmsameelsemaks. Arginiin - aminohape, mille tootmine toimub ainult terves organismis ning teatud vanuses (laste ja eakate inimeste organism seda kas ei tooda või valmistab väga väikestes kogustes), seega on väga tähtis võtta seda juurde koos toiduga. Arginiin vastutab kasvuhormooni tootmise eest, suurendab kreatiini taset lihastes, kiirendab rasvainevahetust, toob toksiine organismist välja ning tegeleb veel teiste füsioloogiliste protsessidega. Arginiin on lämmastikoksiidi allikas organismis.

Kasutamisjuhend

Sega 3 g (1/2 lusikatäit) 100–150 ml vees või mahlas. Treeningpäevadel sööge üks portsjon päevas 30 minutit enne treeningut.

Koostis

Net weight of product: 210 g

Servings per container: 70

Serving size: 3 g

Nutrition Facts (Natural):

bodyvision.ee

Nutrition Facts (Orange, Lemon):

bodyvision.ee

INGREDIENTS (Natural): L-arginine.

INGREDIENTS (Flavoring): L-arginine, aromas, acidity regulator - citric acid, taurine, sweeteners: sucralose, acesulfame K; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

The dietary supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review