tk - 0,00 €

ICONFIT Visionfit 60caps


ICONFIT VISIONFIT on silmadele mõeldud komplekstoode, sisaldades taimseid pigmente, mustika ekstrakti ning silmade jaoks vajalikke vitamiine ja mineraale. Toode on mõeldud neile, kes veedavad palju aega ekraanide taga, loevad palju, teevad väga suurt täpsust nõudvat tööd või lihtsalt tunnevad, et silmad on väsinud ja vajaksid lisatuge.

Saadavus: Laos

13,90 €
Kogus:

ICONFIT VISIONFIT on komplekstoode, mis pakub tuge nägemisele, toetades erinevate oluliste koostisosade kaudu silmade tervist. Toode sisaldab mustika ekstrakti, seleeni ja tsinki, C ja E vitamiini, zeaxantiini ja luteiini ning on mõeldud neile, kes soovivad aktiivselt toetada oma nägemist, pakkudes hoolikalt valitud koostisosi, mis aitavad säilitada silma võrkkesta funktsioone ja tagavad normaalse nägemise.

  • Antotsüanosiidid, mustikas sisalduvad bioloogiliselt aktiivsed ained, aitavad säilitada võrkkesta funktsioone ja stabiliseerida silmades sisalduvat kollageeni taset.
  • Tsink aitab hoida normaalset nägemist.
  • Seleen ja E-vitamiin aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.
  • Luteiin ja zeaksantiin on karotenoidid, mida leidub suures kontsentratsioonis maakulis ehk kollatähnis, mis on silma keskse nägemise eest vastutav osa.


Tänapäevane elustiil võib märkimisväärselt silmade tervist mõjutada, põhjustades ebamugavust, pinget ning isegi pikaajalisi kahjustusi. Üheks peamiseks tänapäeva elustiili teguriks, mis võib silmi negatiivselt mõjutada, on suurenenud ekraaniaeg. Ekraanid levitavad silmadele kahjulikku sinist valgust, mis põhjustab silmade väsimust ja pinget. Väga oluline on ka toitumine, sest oluliste toitainete puudumine võib silmade tervist mõjutada. Vitamiinid ja mineraalid, nagu C-vitamiin, E-vitamiin, tsink ja oomega-3 rasvhapped, on silmade tervise ja funktsiooni säilitamiseks üliolulised. Nende toitainete puudus võib suurendada silmahaiguste riski.

Mustikal on mitmeid erinevaid olulisi kasutegureid silmadele, millest peamised on silma võrkkesta funktsioonide toetamine, silmadesse verevoolu tagamine, loomulik kaitse vabade radikaalide vastu ning antioksüdantse toe pakkumine.

Luteiin ja zeaksantiin on karotenoidid, mis on taimedes looduslikult leiduvad pigmendid, mis vastutavad paljude puu- ja köögiviljade kollase, oranži ja punase värvuse eest. Erinevalt mõnest teisest karotenoidist ei muutu luteiin ja zeaksantiin inimkehas A-vitamiiniks. Selle asemel on nad tuntud oma rolli poolest silmade tervises ja neid leidub suurtes kontsentratsioonides silma kollatähnis (maakulis), väikeses võrkkesta piirkonnas, mis vastutab keskse nägemise eest. Maakul on väga väike piirkond, seetõttu peab ta töötama täiuslikult, et tagada terav nägemine ja värvitaju. Kuigi luteiin ja zeaksantiin ei ole võimelised ultraviolettkiirgust (UV-valgust) otse neelama, mängivad nad üliolulist rolli silmade kaitsmisel sinise valguse kahjulike mõjude eest.

Nägemise ja silmade tervis on olulised üldise heaolu ja igapäevaste tegevuste jaoks. Terav nägemine mõjutab tööd, õppimist ja igapäevaelu. Silmade tervise hoidmine ennetab silmahaigusi ning säilitab head nägemist.

Kasutamisjuhend

Täiskasvanutel tarbida 2 kapslit päevas koos klaasi veega.

HOIATUSED: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

HOIUSTAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 60 kapslit, netokaal 33 g.

Koostis

bodyvision.ee

Koostisosad: zeaksantiin (peiulille (Tagetes Erecta L.) õie ekstraktist), luteiin (peiulille (Tagetes Erecta L.) õie ekstraktist), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan), mustika (Vaccinium myrtillus) marja ekstrakt, C-vitamiin (L-askorbiinhape) , seleen (L-selenometioniin), tsink (tsinkdiglütsinaat), E-vitamiin (D,L-α-tokoferüülatsetaat).

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review