tk - 0,00 €

Haya Labs Hyaluronic Acid 40mg 30caps

 

HAYA hüaluroonhape on tuntud kui "nooruse purskkaevu võti"

Saadavus: Laos

12,00 €
Kogus:

HAYA hüaluroonhape on tuntud kui "nooruse purskkaevu võti"

Eelised:

  • Viivitab kortsude tekkimist ja ennetab vananemismärke
  • Aitab nahatooni ühtlustada
  • Stimuleerib silmade tervist
  • Aitab sidekoe probleemide korral

Hüaluroonhape on väävlita glükosaminoglükaan, mis on laialt levinud sideme-, epiteeli- ja närvikudedes. See on rakuvälise maatriksi üks peamisi komponente, mis aitab märkimisväärselt kaasa rakkude proliferatsioonile ja migratsioonile. Keskmise, 70 kg kaaluva mehe organism sisaldab umbes 15 grammi hüaluronaani, millest kolmandik töödeldakse (lagundatakse ja sünteesitakse) iga päev.

Hüaluroonhape on tuntud kui “nooruse purskkaevu võti”, sest on märgitud, et mõned inimesed, kes tarbivad suuri koguseid, elavad sageli küpse vanaduseni. Kas on võimalik, et hüaluroonhape võiks olla vananemise vastu kaua otsitud ravim?

Viimasel ajal on teadlased keskendunud hüaluroonhappe, mida nimetatakse ka hüalurooniks või HA-ks, vananemisvastastele võimalustele. Ühes loos pealkirjaga "Pika elu küla: kas on võimalik, et hüaluroonhape võiks olla vananemisvastane ravim?", Keskendutakse Jaapani maapiirkonnale nimega Yzuri Hara, kus inimesed kogevad tavaliselt märkimisväärset pikaealisust ja neil on 80ndatel või isegi 90ndatel sageli suurepärane nahk. Üle 10% selle küla elanikkonnast on 85-aastased või vanemad, mis on kümme korda suurem kui keskmine norm.

Mõned uuringud näitavad, et Yzuri Hara, mis on tuntud kui pika elu küla, inimeste täheldatud pikaealisuse ja suurepärase tervise põhjus võib olla peamiselt seotud kohaliku ainulaadse toidudieediga, mis sisaldab eriti rikkalikult tärklist sisaldavat köögivilja HA-s. Tegelikult tegeleb üks suur Jaapani farmaatsiaettevõte HA-d sisaldava ravimilisandi uurimis- ja arendustegevusega. Selle ravivahendi testimisel 1000 katsealusel väidavad umbes pooled neist, et neil on siledam nahk ja isegi nägemine on paranenud. Hüaluroonhape on tõestanud oma tõhusust artriidiliste liigeste määrimisel ja mõned analüüsid näitavad positiivseid tulemusi, kui seda süstitakse liigestesse, viivitades liigeste asendamise vajadusega, kuna hape on naha loodusliku määrdeaine vedeliku komponent.

Kasutusjuhend: Üks annus: 1 kapsel

Soovitatav kasutamine: võtke 1 annus 1-2 korda päevas

Pakendi suurus: 15

Kasutamisjuhend

Üks annus: 1 kapsel

Soovitatav kasutamine: võtke 1 annus 1-2 korda päevas

Pakendi suurus: 15

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review