tk - 0,00 €

Scitec MEGA ARGININE 90caps

Arginiini mega doosid!

Saadavus: Laos

17,90 €
Kogus:
Mega Arginine - suurepärane arginiini allikas. See aitab Sind kasvatada lihasmassi ja vabaneda rasvast. Suurendab lämmastikoksiidide taset organiismis, mis omakorda märgatavalt suurendab verevoolu ja hapniku vedamist iga rakule. Mega Arginine stimuleerib immuunsüsteemi, aitab kiiresti taastada ja parendab üldist enesetunnet, tõstab potentsi, teeb rõõmsameelsemaks. Arginiin - aminohape, mille tootmine toimub ainult terves organismis ning teatud vanuses (laste ja eakate inimeste organism seda kas ei tooda või valmistab väga väikestes kogustes), seega on väga tähtis võtta seda juurde koos toiduga. Arginiin vastutab kasvuhormooni tootmise eest, suurendab kreatiini taset lihastes, kiirendab rasvainevahetust, toob toksiine organismist välja ning tegeleb veel teiste füsioloogiliste protsessidega. Arginiin on lämmastikoksiidi allikas organismis.
Kasutamisjuhend Võtta 2-4 kapslit pooltundi enne treeningut , maksimaalsete tulemuste saavutamiseks ka peale treeningut ning enne magamaminekut.
Koostis

bodyvision.ee

INGREDIENTS: L-Arginine hydrochloride 88%, capsule shell [gelatine, glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulators (ammonium hydroxide, potassium hydroxide)], anti-caking agent (magnesium salts of fatty acids). Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, peanuts, nuts, celery, fish, crustacean, molluscs and sulphur dioxide containing foods.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review