tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin D3 + K2 + Calcium 90tabs


OstroVit Vitamiin D3 + K2 + Kaltsium on kompleksne toidulisand, mis on kolekaltsiferooli, K2-vitamiini inimkehas kõige paremini omastatava vormina MK-7 ja väärtusliku elemendi, milleks on kaltsium, allikas. Tegemist on kergesti neelatavate tablettidena saadaval oleva preparaadiga, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist väärtuslike mikroelementidega täiendada.

Saadavus: Laos

7,50 €
Kogus:

OstroVit Vitamiin D3 + K2 + Kaltsium – väärtuslike mikroelementide terviklik allikas

Vitamiin D3, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroid, orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisosa assimilatsioon tihedalt seotud rasvade olemasoluga igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis jõuab organismi koos toiduga (seda leidub mh õlises merekalas), aga ka naha sünteesi teel. Seda säilitatakse aga peamiselt rasvkoes ja maksas.

K2-vitamiin, mida nimetatakse menakinooniks, on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks. K2-vitamiin ladestub inimkehas peamiselt maksas. Seda võivad toota seedesüsteemis esinevad bakterid, mis viiakse kehasse koos toiduga (Seda võib leida nii taimsetes kui loomsetes saadustes), aga ka toidulisandite kujul. Preparaadis OstroVit kasutatav vitamiin K2 MK-7 on inimorganismi kõige paremini omastatav ühendi vorm, millel on positiivne mõju toidulisandi imendumisele. Lisaks sisaldab toode ka D3-vitamiini, mis toimib sünergiliselt K2-vitamiiniga, tugevdades selle toimet.

Kaltsium – keemiline element Ca. See on mineraalne komponent, mis liigitatakse makrotoitaineteks, kuna seda leidub inimkehas märkimisväärses koguses. Peaaegu 99% kaltsiumist asub hammastes ja luudes, kuigi seda ühendit leidub ka kehavedelikes ja pehmetes kudedes. Ainet võib leida ka toidust – Kaltsiumi allikaks peetakse eelkõige piima ja piimatooteid, aga ka selliseid koostisosi nagu päevalilleseemned, seesamiseemned, lehtkapsas, pähklid või tofu. Kaltsiumi imendumine toimub peensooles ja selle biosaadavus sõltub teistest ühenditest.

Omadused:

  • Preparaadis sisalduv D-vitamiin aitab säilitada terveid luid ja hambaid ning lihaste nõuetekohast funktsioneerimist. Lisaks toetab see immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist ja osaleb rakkude jagunemise protsessis. Samuti aitab ühend säilitada normaalset kaltsiumi taset veres ning kaltsiumi ja fosfori optimaalset imendumist ja kasutamist.
  • Toidulisandis kasutatav K-vitamiin aitab kaasa õigele vere hüübimisele ja aitab säilitada terveid luid.
  • Kaalium aitab omakorda kaasa normaalsele energiavahetusele ja optimaalsele närviülekandele, samuti aitab kaasa vere õigele hüübimisele. Veelgi enam, mineraalne komponent toetab lihaste ja seedeensüümide nõuetekohast talitlust ning osaleb rakkude jagunemise ja spetsialiseerumise protsessis ning on vajalik ka tervete hammaste ja luude säilitamiseks.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (2 tabletti) päevas enne sööki.

Enne kasutamist on soovitatav teha 25- (OH) D vereanalüüs ja konsulteerida oma arsti või apteekriga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 45

Serving size: 2 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Calcium carbonate (calcium), bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; cholecalciferol (vit. D), menachinon-7 (vit. K) from Bacillus subtilis natto.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review