tk - 0,00 €

OstroVit Anticramp Max 90tabs


OstroVit Anticramp Max on ainulaadne vitamiinide-mineraalide kompleks, mis koosneb magneesiumi, kaaliumi ja vitamiini B6 ühendite kõrge biosaadavusega vormidest. Puudujäägi täitmine Mineraalid on eriti olulised spordiga tegelejatele, aktiivse eluviisiga inimestele, aga ka heaolu väärtustavatele ja oma keha homöostaasi eest hoolitsevatele inimestele.

Saadavus: Laos

3,90 €
Kogus:

OstroVit Anticramp Max

  • Preparaadis sisalduv magneesium aitab kaasa lihaste korralikule talitlusele ja elektrolüütide tasakaalu säilitamisele ning aitab säilitada terveid luid ja hambaid. Magneesium ja vitamiin B6 aitavad säilitada õiget energiavahetust ja aitavad kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele talitlusele. Lisaks aitavad need koostisained vähendada väsimust ja kurnatust ning aitavad säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.
  • Vitamiin B6 aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile ja homotsüsteiini õige metabolismi säilitamisele. Vitamiin B6 aitab kaasa normaalse valkude ja glükogeeni metabolismi säilitamisele ning aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.
  • Kaalium on äärmiselt oluline mikroelement, kuulub elektrolüütide rühma. Väga oluline on ka positiivne mõju keha närvisüsteemi talitlusele. Kaalium kui elektrolüüt vastutab piisava elektripinge säilitamise eest rakumembraanidel ja vastutab elektriliste impulsside ülekandmise eest rakkude vahel.

Omadused:

  • Sellel on positiivne mõju närvisüsteemile
  • Aitab kaasa toidust saadavate makrotoitainete tõhusale kasutamisele
  • Kaitseb stressi negatiivsete mõjude eest
  • Mängib olulist rolli energia salvestamisel lihasrakkudes
  • Võib aidata vähendada väsimust ja kognitiivsete funktsioonide nõuetekohast toimimist
  • Hoiab ära skeletilihaste valulikud kokkutõmbed
Kasutamisjuhend

Kasutage 1 portsjon (1 tablett) päevas 15 minutit pärast sööki.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Magnesium salts of citric acid (magnesium), potassium citrate (potassium), fillers: microcrystalline cellulose; starch, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review