tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin D3 4000IU + K2 VEGE 120vcaps


OstroVit Vitamiin D3 4000 IU + K2 on kvaliteetne toidulisand, mis on D3-vitamiini ja K2-vitamiini allikas inimkehas kõige paremini omastatavas vormis menakinoon-7-MK-7. Tegemist on kergesti neelatavate kapslitena saadaval oleva veganpreparaadiga, mis on loodud taimse toitumisega inimestele, kes soovivad täiendada oma igapäevast menüüd väärtuslike mikroelementidega.

Saadavus: Laos

14,50 €
Kogus:

OstroVit Vitamiin D3 + K2 – vegan väärtuslike koostisosade allikas

Vitamiin D3, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroid, orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisosa assimilatsioon tihedalt seotud rasvade olemasoluga igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis jõuab organismi koos toiduga (seda leidub mh õlises merekalas), aga ka naha sünteesi teel. Seda säilitatakse aga peamiselt rasvkoes ja maksas.

K2-vitamiin, mida nimetatakse menakinooniks, on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks. K2-vitamiin ladestub inimkehas peamiselt maksas. Seda võivad toota seedesüsteemis esinevad bakterid, mis viiakse kehasse koos toiduga (Seda võib leida nii taimsetes kui loomsetes saadustes), aga ka toidulisandite kujul. Preparaadis OstroVit kasutatav vitamiin K2 MK-7 on inimorganismi kõige paremini omastatav ühendi vorm, millel on positiivne mõju toidulisandi imendumisele. Lisaks sisaldab toode ka D3-vitamiini, mis toimib sünergiliselt K2-vitamiiniga, tugevdades selle toimet.

Omadused:

  • Preparaadis sisalduv D-vitamiin aitab säilitada terveid luid ja hambaid ning lihaste nõuetekohast funktsioneerimist. Lisaks toetab see immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist ja osaleb rakkude jagunemise protsessis. Samuti aitab ühend säilitada normaalset kaltsiumi taset veres ning kaltsiumi ja fosfori optimaalset imendumist ja kasutamist.
  • Toidulisandis kasutatav K-vitamiin aitab kaasa õigele vere hüübimisele ja aitab säilitada terveid luid.

TÄHELEPANU! D3+K2-vitamiini ei tohi tarbida inimesed, kes võtavad K-vitamiini antagoniste sisaldavaid antikoagulante (nt varfariin ja atsenokumarool).

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Enne kasutamist on soovitatav teha 25-(OH)D vereanalüüs ja konsulteerida arsti või apteekriga. Toode on mõeldud tervetele alla 75-aastastele täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 120

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Inulin, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose), natural vitamin D from the Icelandic lichen (cholecalciferol), menachinon-7 MK-7 (vitamin K) from Bacillus subtilis natto.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review