tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin D3 4000IU + K2 VEGE 100tabs


OstroVit Vitamiin D3 4000 + K2 VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis on D3- ja K2-vitamiini allikas, inimkehas kõige paremini omastatavas vormis menakinoon-7-MK-7. Tegemist on kergesti neelatavate tablettidena saadaval oleva veganpreparaadiga, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast menüüd väärtuslike mikroelementidega täiendada.

Saadavus: Laos

9,50 €
Kogus:

OstroVit Vitamiin D3 + K2 – vegan väärtuslike koostisosade allikas

Vitamiin D3, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroid, orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisosa assimilatsioon tihedalt seotud rasvade olemasoluga igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis jõuab organismi koos toiduga (seda leidub mh õlises merekalas), aga ka naha sünteesi teel. Seda säilitatakse aga peamiselt rasvkoes ja maksas.

K2-vitamiin, mida nimetatakse menakinooniks, on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks. K2-vitamiin ladestub inimkehas peamiselt maksas. Seda võivad toota seedesüsteemis esinevad bakterid, mis viiakse kehasse koos toiduga (Seda võib leida nii taimsetes kui loomsetes saadustes), aga ka toidulisandite kujul. Preparaadis OstroVit kasutatav vitamiin K2 MK-7 on inimorganismi kõige paremini omastatav ühendi vorm, millel on positiivne mõju toidulisandi imendumisele. Lisaks sisaldab toode ka D3-vitamiini, mis toimib sünergiliselt K2-vitamiiniga, tugevdades selle toimet.

Omadused:

  • Preparaadis sisalduv D-vitamiin aitab säilitada terveid luid ja hambaid ning lihaste nõuetekohast funktsioneerimist. Lisaks toetab see immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist ja osaleb rakkude jagunemise protsessis. Samuti aitab ühend säilitada normaalset kaltsiumi taset veres ning kaltsiumi ja fosfori optimaalset imendumist ja kasutamist.
  • Toidulisandis kasutatav K-vitamiin aitab kaasa õigele vere hüübimisele ja aitab säilitada terveid luid.

bodyvision.ee

TÄHELEPANU! D3+K2-vitamiini ei tohi tarbida inimesed, kes võtavad K-vitamiini antagoniste sisaldavaid antikoagulante (nt varfariin ja atsenokumarool).

Kasutamisjuhend

Terved alla 75-aastased täiskasvanud - ½ tabletti päevas, terved täiskasvanud üle 75 aasta - 1 tablett päevas.

Enne kasutamist on soovitatav teha 25- (OH) D vereanalüüs ja konsulteerida oma arsti või apteekriga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 200 / 100

Serving size: 1/2 tablet / 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients:Bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, natural vitamin D from the Icelandic lichen (cholecalciferol), menaquinone-7 MK-7 (vitamin K) from Bacillus subtilis natto, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review