TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Thyroid Aid 90caps


OstroVit Pharma Thyroid Aid on terviklik toidulisand, mis sisaldab koguni 9 väärtuslikku koostisosa, sh. L-türosiin, inuliin ja Jaapani pruunvetika ekstrakt. Tegemist on OstroVit Pharma eliitsarja preparaadiga, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes hoolib kilpnäärme korralikust talitlusest.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

OstroVit Pharma Thyroid Aid – igakülgne toidulisand

L-türosiin - endogeenne aminohape, mis inimorganismis moodustub teisest aminohappest, milleks on fenüülalaniin. Türosiini saab keha varustada ka valgurikka toodetega, nagu liha, kala või kuivad kaunviljad.

Magneesium - makroelement tähisega Mg, mis inimorganismis talletub peamiselt luudes ja lihastes. See on ühend, mida võib leida täistera teraviljadest, kuivatatud kaunviljadest, aga ka pähklitest ja rohelistest lehtköögiviljadest.

Ashwagandha juure ekstrakt - öövihmaliste sugukonda kuuluva taime, tuntud ka kui ashwagandha või India ženšenn, juurtest saadud ekstrakt. Ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne lõhn ja toimeainete rikkus – see on peamiselt withanoliide, alkaloidide ja vitaferiin A allikas.

Inuliin - taimse päritoluga polüsahhariid, mis on varupood. See on ühend, mida seedetrakti ülaosas ei seedu ja see transporditakse seedimata kujul jämesoolde, kus see läbib käärsooles bakteriaalse käärimise.

Tsink - mineraal sümboliga Zn, mida leidub sellistes toodetes nagu punane liha, linnuliha, kuivatatud kaunviljad, pähklid ja täistera teraviljad.

Seleen - mineraal tähisega Se, mida leidub eelkõige kõrge valgusisaldusega toodetes, sh. rupsis, munades või kalades. Brasiilia pähklid ja mereannid on samuti selle elemendi väärtuslikud allikad.

Jaapani pruunvetikaekstrakt - pruunvetikas – söödavate pruunvetikaliikide ekstrakt, mis on looduslik joodiallikas.

B6-vitamiin - püridoksiin - B-vitamiinide hulka kuuluv vees lahustuv komponent, mida leidub sh täistera teraviljatoodetes, aga ka rupsis ja kuivades kaunviljades.

B12-vitamiin - metüülkobalamiin – orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud veeslahustuvaks B-vitamiiniks ja mis esineb looduslikult loomsetes saadustes – seda ühendit võib leida lihast, piimas ja piimatoodetes, samuti kalas ja mereandides.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (3 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: L-tyrosine, magnesium (magnesium carbonate), ashwagandha root extract (7.2% withanolides, 1% alkaloids and 0.25% vitaferin A), inulin, capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose), zinc (zinc picolinate), selenium (L- selenomethionine), japanese leaf extract (1% iodine 150 µg), vitamin B6 (pyridoxal 5'-phosphate P-5-P), vitamin B12 (methylcobalamin).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review