TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Liver Aid 90caps


OstroVit Pharma Liver Aid on toidulisand, mis sisaldab hoolikalt väljatöötatud üheksast komponendist koosnevat kompleksi – tootest võib leida muuhulgas koliindiatsetaati, N-atsetüültsüsteiini või artišoki lehtede ekstrakti. Tegemist on OstroVit Pharma eliitsarja tootega, mis on saadaval kergesti neelatavate vegan HPMC kapslite kujul, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes hoolib oma igapäevase toitumise täiendamisest väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

14,90 €
Kogus:

OstroVit Pharma Liver Aid – igakülgne toidulisand

Koliini bitartraat – orgaaniline keemiline ühend, mida kuni viimase ajani nimetati vitamiiniks B4 . Praegused teaduslikud andmed viitavad aga sellele, et koliini näol on tegemist vitamiinitaolise ainega, mida peetakse aminohapetega sarnaseks toitaineks, mida inimkehas võib looduslikult väikestes kogustes sünteesida.

Piimaohaka seemneekstrakt – ekstrakt Asteraceae perekonda kuuluva taime seemnetest, mis näeb välja nagu populaarne ohakas. Tegemist on vitamiinide, mineraalide ja bioaktiivsete ühendite, sealhulgas silimariini aardega, mille sisaldust standardib preparaadis kasutatav taimeekstrakt.

Kurkumi risoomi ekstrakt – mugula risoomi ekstrakt, mis eristub oma erilise maitse ja lõhna ning kollakasoranži värvi poolest. See on väärtuslik toimeainete allikas, millest olulisemad on kurkuminoidid.

N-atsetüültsüsteiin – orgaaniline keemiline ühend, L-tsüsteiini atsetüülitud vorm, valgu aminohape, mis on endogeenne ühend. See on glutatiooni eelkäija.

Inuliin – ühend, mis koosneb enam kui 30 lihtsate suhkrute molekulist, mis on seotud β-2,1-glükosiidsidemetega hargnemata ahelaks. See on taimse päritoluga polüsahhariid, mis on varuvaru. See on ühend, mis ei seedu ülemises seedetraktis ja transporditakse seedimata kujul jämesoolde, kus see läbib käärsooles bakteriaalse käärimise. Inuliini kasutatakse toidukiudaine ja prebiootikumina, st seedesüsteemis elavate heade bakterite toiduna.

L-glutatioon – orgaaniline keemiline ühend, mis esineb looduslikult inimkeha rakkudes ja mille peamiseks sünteesikohaks on maks. See on tripeptiid, mis koosneb kolmest valgu aminohappest – L-glutamiinhape, L-tsüsteiin ja L-glütsiin, millel on antioksüdantne potentsiaal.

Artišoki lehtede ekstrakt – ekstrakt Asteraceae perekonda kuuluva mitmeaastase taime lehtedest, mis looduslikult esineb Vahemere piirkonnas. Artišokk on rikkalikult bioloogiliselt aktiivseid ühendeid – aedvili on polüfenoolide allikas ning kõige olulisemaks taimes leiduvaks ühendiks peetakse tsünariini ehk 1,5-karoüülkiinhapet, mis vastutab väärtuslike omaduste eest. mitmeaastasest ja mille sisalduse osas on preparaadis kasutatud taime ekstrakt standardiseeritud.

Musta pipra puuviljaekstrakt - pipra perekonda kuuluva taime viljade ekstrakt, mis on standarditud 95% piperiini, orgaanilise keemilise ühendi sisaldusega, mis on alkaloid, mida leidub musta pipra viljade pealiskihis.

B6-vitamiin – püridoksiin – vees lahustuv komponent, mis kuulub B-vitamiinide hulka. Seda ühendit leidub peamiselt täistera teraviljatoodetes, aga ka rupsis ja kaunviljades.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (3 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Choline bitartrate, milk thistle seed extract (80% silymarin, including 30% silybin and isosilybin), turmeric rhizome extract (95% curcuminoid), n-acetylcysteine (NAC), inulin, L-glutathione reduced, artichoke leaf extract ordinary (5% cynarin), black pepper fruit extract (95% piperine), vitamin B6 (P-5-P pyridoxalo 5'-phosphate), capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose), anti-caking agent: magnesium salts of fatty acids.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review