tk - 0,00 €

OstroVit Supreme Pure Taurine 300g


OstroVit Taurine on toidulisand, mis sisaldab ainult ühte aminohapet – L-tauriini. Toote ideaalne biosaadavus ja kõrgeim mikroniseerituse tase on välja töötatud parima parima jaoks. Siin on teadlikult välja jäetud täiteained, paakumisained või aroomid. Sel juhul tähendab vähem rohkem.

Saadavus: Laos

7,50 €
Kogus:

Tauriin täidab palju füsioloogilisi funktsioone. See mängib antioksüdantset rolli, kaitstes rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Osaleb sapphapete moodustumisel ehk mõjub nii seedimisele kui ka kolesterooli biosünteesile. Tauriin aitab ka kreatiini transportimisel lihastesse, millel on positiivne mõju lihaste taastumisele pärast treeningut. Tauriini kasutatakse ka energeetikas, selle põhjuseks on asjaolu, et sellele omistatakse unekvaliteeti parandavad ja närve rahustavad omadused, mis võivad tekkida energiajooke tarbivatel inimestel. Lisaks toetab see aju tööd ja toetab südame kokkutõmbeid. See on südame, lihaste, võrkkesta ja kogu kesknärvisüsteemi rakulise terviklikkuse säilitamise eeltingimus.

L-tauriin mängib olulist rolli sportlaste toidulisandites. See intensiivistab tõhusalt regeneratiivseid ja prokognitiivseid protsesse ning võimaldab meie lihastel raskete ja kurnavate treeningute ajal tõhusamalt ja kauem töötada. See näitab verevoolu paranemist meie arterites ja veenides. On uuringuid, mis näitavad korrelatsiooni madala L-tauriini taseme vahel kehas ja halb enesetunne või isegi depressioon. Olles üks neurotransmitteritest, parandab see suurepäraselt meie närvisüsteemi tööd.

Omadused:

  • Kiirendage pärast treeningut taastumise tempot
  • Toetage anaboolseid protsesse
  • Toetage kreatiini transporti
  • Toetage valkude sünteesi
  • Reguleerige insuliini sekretsiooni
  • Nad edendavad südame ja vereringesüsteemi tervist
  • Nad kõrvaldavad kofeiini negatiivsed mõjud
Kasutamisjuhend

Soovitatav 3 g portsjon (1/2 lusikatäit) segatakse 100–150 ml vees või mahlas. Treeningupäevadel söö üks portsjon päevas 15 minutit enne treeningut.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 100

Serving size: 3 g

bodyvision.ee

Ingredients: Taurine.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review