tk - 0,00 €

OstroVit Taurine 1500mg 120caps


OstroVit Taurine 1500 mg - tauriini nimetatakse mitteprotogeenseks aminohappeks, st see ei kuulu kehavalkude hulka, kuid on vajalik nende muundumisprotsessis. Inimkeha toodab väikeses koguses tauriini, need on füüsilist pingutust tegevatele inimestele liiga väikesed. Selle põhjuseks on võime suurendada tõhusust ja vastupidavust pingutustele. Sel põhjusel kasutavad seda meelsasti sportlased, eriti need, kellel on suurem füüsiline koormus.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

Tauriin täidab palju füsioloogilisi funktsioone. See mängib antioksüdantset rolli, kaitstes rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Osaleb sapphapete moodustumisel ehk mõjub nii seedimisele kui ka kolesterooli biosünteesile. Tauriin aitab ka kreatiini transportimisel lihastesse, millel on positiivne mõju lihaste taastumisele pärast treeningut. Tauriini kasutatakse ka energeetikas, selle põhjuseks on asjaolu, et sellele omistatakse unekvaliteeti parandavad ja närve rahustavad omadused, mis võivad tekkida energiajooke tarbivatel inimestel. Lisaks toetab see aju tööd ja toetab südame kokkutõmbeid. See on südame, lihaste, võrkkesta ja kogu kesknärvisüsteemi rakulise terviklikkuse säilitamise eeltingimus.

L-tauriin mängib olulist rolli sportlaste toidulisandites. See intensiivistab tõhusalt regeneratiivseid ja prokognitiivseid protsesse ning võimaldab meie lihastel raskete ja kurnavate treeningute ajal tõhusamalt ja kauem töötada. See näitab verevoolu paranemist meie arterites ja veenides. On uuringuid, mis näitavad korrelatsiooni madala L-tauriini taseme vahel kehas ja halb enesetunne või isegi depressioon. Olles üks neurotransmitteritest, parandab see suurepäraselt meie närvisüsteemi tööd.

Omadused:

  • Kiirendage pärast treeningut taastumise tempot
  • Toetage anaboolseid protsesse
  • Toetage kreatiini transporti
  • Toetage valkude sünteesi
  • Reguleerige insuliini sekretsiooni
  • Nad edendavad südame ja vereringesüsteemi tervist
  • Nad kõrvaldavad kofeiini negatiivsed mõjud
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 120

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Taurine, capsule shell (gelatin, purified water).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review