tk - 0,00 €

OstroVit Spirulina 90vtabs


OstroVit Spirulina on spirulina ekstrakti sisaldav toidulisand tablettidena. Spiruliin on sinivetikas, mida nimetatakse järvedel ja muudel mageveereservuaaridel kasvavateks vetikateks. Spirulinat tunti ja kasutati iidsetel aegadel rahvameditsiinis. See kuulub supertoitude rühma, kuna selle koostises on väga suur kogus meie keha positiivselt mõjutavaid toitaineid. Toodetud Broken Cell Walls meetodil (katkised rakuseinad), mis suurendab oluliselt toidulisandi imendumist.

Saadavus: Laos

5,50 €
Kogus:

Spirulina – mida tasub selle kohta teada?

Spirulinale on teadaolevatest söödavatest taimedest kõige suurem valgusisaldus. See on 18 aminohappega täisväärtusliku valgu allikas. Valku on umbes 60-70% spirulina kuivkaalust ja seetõttu nimetatakse seda kõnekeeles roheliseks lihaks. See võib olla suurepärane toidulisand inimestele, kes piiravad lihatoodete või piimavalgu tarbimist nt. taimetoitlased. Need võivad olla ka heaks alternatiivseks peptiidide allikaks inimestele, kellel on teiste kõrge valgusisaldusega toodete valgutalumatus. Spirulina on rikas mitmete väävlivormide poolest, mida on tunda tema keedumuna meenutavas maitses. See on veel üks oluline koostisosa, mis aitab tugevdada immuunsüsteemi ja parandada naha seisundit. Spirulinas sisalduvale sinisele värvainele on iseloomulikud puhastavad omadused, sest see võib aidata organismist mürgitust puhastada, eriti alkoholi kuritarvitavatel või sigarette suitsetavatel inimestel.

Omadused:

  • Toetage keha puhastamise protsesse raskmetallidest
  • Aitab tugevdada immuunsüsteemi T- ja B-lümfotsüütide suurenenud tootmise tõttu.
  • Avaldavad kehale leelistavat toimet
  • Aitab alandada veresuhkrut
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (2 tabletti) kaks korda päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 45

Serving size: 2 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Powdered algae - spirulina (Arthrospira platensis), bulking agent: microcrystalline cellulose; anti-caking agents: calcium phosphate, silicon dioxide, magnesium salts.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review