tk - 0,00 €

Now Foods Certified Organic Spirulina 500mg 100vtabs


Spirulina on üks maailma populaarseimatest toidulisanditest ning on pungil täis antioksüdante, vitamiine ja kasulikke toitaineid. See biomass kasvab vees ning on suuremas osas puhas proteiin.

Saadavus: Laos

11,50 €
Kogus:

Spirulina on üks maailma populaarseimatest toidulisanditest ning on pungil täis antioksüdante, vitamiine ja kasulikke toitaineid. See biomass kasvab vees ning on suuremas osas puhas proteiin. Spirulina on ka väga kõrge proteiinisisaldusega mis ulatub lausa ligi 70% ning selles on suhteliselt vähe süsivesikuid ja rasvasid.

Sobib hästi ka kaalulangetamise ajal tänu kõrgele kasulike toitainete sisaldusele kuid samas madalale kaloritasemele. Kuna Spirulina aitab kaasa ka seedimise parandamisele siis on see dieedi ajal eriti tähtis. 2014 aastal läbi viidud uuringus saavutati väga häid tulemusi 6g/pv Spirulinaga kaalu langetamisel ja seedimise töö parandamisel.

Teaduslikes uuringutes on saadud spirulinaga ka väga häid tulemusi vereglükoosi taseme alandamiseks. See on eriti tähtis avastus näiteks diabeetikutele kellele on kõrge veresuhkru tase ohtlik. Ka kolesterooli alandamiseks on tehtud teaduslikke uuringuid ning täheldatud häid tulemusi just halva kolesterooli taseme alandamiseks. Detox omadused on Spirulinal lausa maailmakuulsad ja seda on toetanud ka 2016a uuring milles saadi häid tulemusi kehas kahjulike arseeni, fluoriidi, tina ja elavhõbeda vastu.

Kasutamisjuhend Võtke 6 tabletti päevas.
Koostis

Now Foods Certified Organic Spirulina

100 vtabs

 
Product information

Serving Size:  6 veg. Tablets

Servings Per Container: 16

 
Amount per serving Amount Per Serving  %RDA*
 
Calories 10
Total Carbohydrate <1 g <1%*
Protein 2 g 4%*
Organic Spirulina (Arthrospira platensis) (Whole Plant) 3 g (3,000 mg)

†Daily Value not established.

 *Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Other Ingredients: None.

Caution:  For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication, or have a medical condition. Keep out of reach of children.

Natural color variation may occur in this product.

Store in a cool, dry place after opening.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review