tk - 0,00 €

OstroVit Sex Pro Women Shot 100ml


OstroVit Sex Pro Women Shot on kuni kümnest aktiivsest koostisosast koosnev komplekt shoti kujul, millel on maitsev, mahlane arbuusi ja maasika maitse. See on pühendatud õiglasele soole – see on meie järgmine preparaat OstroVit shottide seeriast, mis sisaldab muuhulgas tsinki, seleeni, B-vitamiine, aminohappeid ning ženšenni, lambaläätse ja makajuure ekstrakti. Kas otsite toidulisandit, mille koostisosad aitaksid hoida libiido ja üldist seksuaalset võimekust õigel tasemel? Proovige meie OstroVit Sex Pro Women Shot 100 ml – ideaalne toidulisand kõigile naistele koos vitamiinide, mikroelementide ja kõrgeima kvaliteediga taimeekstraktidega ühes pudelis!

Saadavus: Laos

2,20 €
Kogus:

Mis on libiido ja kas naised võivad selle taset mõjutada?

Libiido on seksitung, s.o seksuaalsete vajaduste rahuldamisele suunatud erutus. Selle tase sõltub paljudest teguritest, sealhulgas õigest hormonaalsest tasakaalust. Libiido languse põhjusteks võivad muu hulgas olla vähene füüsiline aktiivsus, ebapiisav toitumine ja ebapiisav uni ning ennekõike stress. Toidulisandite maailmas meestele kasutamiseks mõeldud preparaatidest puudust ei tule, kuid naistele on pühendatud palju väiksem osa. Mõtlesime ka neile ja töötasime välja kontsentreeritud ampsu valemi, mis võib teie igapäevast dieeti täiendada:

  • A-AKG või L-arginiini alfa-ketoglutaraat – näitab tugevat mõju lämmastikoksiidi tootmise ja vabanemise suurendamisele, mis aitab kaasa verevoolu paranemisele.
  • L-tsitrulliinmalaat – sarnaselt L-arginiiniga aitab kaasa verevoolu paranemisele, toetab organismi arginiini ja ornitiini sünteesil, tänu millele saab aidata kaasa regulatsioonile. vererõhu alandamiseks ja lihasjõu suurendamiseks treeningu ajal.
  • Beeta-alaniin – näitab lihaste puhverdamise võimet, mis põhjustab suure intensiivsusega treeningu ajal väsimuse edasilükkamist.
  • Maca juure ekstrakt – arvatakse, et Maca võib positiivselt mõjutada libiido taset ja säilitada seksuaalset funktsiooni.
  • Ženšenni juure ekstrakt – väärtuslike ginsenosiidide allikas, mis sarnaselt arginiiniga suurendavad lämmastikoksiidi sünteesi, aidates kaasa verevoolu paranemisele. Paljud allikad teatavad ka positiivsest mõjust psühhofüüsilisele jõudlusele.
  • Lambaläätse seemnete ekstrakt – Limaskesta seemneid on meditsiinis kasutatud juba aastaid.
  • Tsink – aitab säilitada normaalset viljakust ja reproduktiivfunktsioone, osaleb rakkude jagunemise protsessis, toetab terve naha, juuste ja küünte säilimist.
  • Seleen – aitab säilitada terved juuksed ja küüned, toetab immuunsüsteemi ja kilpnäärme nõuetekohast toimimist.
  • Niatsiin – vitamiin B3 – aitab säilitada terve naha seisundi, toetab närvisüsteemi tööd, aidates seega kaasa väsimustunde vähendamisele.
  • Pantoteenhape – vitamiin B5. Muuhulgas aitab see kaasa steroidhormoonide, D-vitamiini ja mõnede neurotransmitterite õigele sünteesile ja ainevahetusele. Samuti toetab see normaalset energiavahetust ja närvisüsteemi talitlust.

Kasutamisjuhend

Joo 1 pudel (100 ml) üks kord päevas, umbes 30 minutit enne seksuaalvahekorda. Sete on loodusnähtus. Enne kasutamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis, tarbida 24 h jooksul.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1

Serving size: 100 ml

bodyvision.ee

Ingredients: Water, L-arginine alpha-ketoglutarate (A-AKG), apple juice from apple juice concentrate 20%, L-citrulline malate, flavors, beta-alanine, ginseng root extract (Panax ginseng C. A. Meyer) standardized to 20% ginsenosides, zinc picolinate (zinc), preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; maca root extract (Lepidium meyenii Walp. ), fenugreek seed extract (Trigonella foenum-graecum L.) DER 4:1, sweeteners: sucralose, acesulfame K; inositol hexanicotinate (niacin), L-selenomethionine (selenium), calcium D-pantothenate (pantothenic acid).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review