tk - 0,00 €

OstroVit PUMP Pre-Workout Formula 300g


OstroVit PUMP Pre-Workout Formula on toidulisand, mis toetab keha jõudu ja vastupidavust ning tõstab oluliselt treeningute efektiivsust. Toote ideaalse biosaadavuse ja kõrge lahustuvuse tingisid tarbija kõrged nõudmised.

Saadavus: Laos

22,90 €
22,90 €
Kogus:

PUMP PRE-WORKOUT FORMULA on beeta-alaniini, L-arginiini, L-tsitrulliini, tauriini, L-leutsiini, L-karnitiini, L-türosiini segu.

Toode ei sisalda kreatiini, seega võib seda kasutada ka kreatiini tsüklite vahelisel üleminekuperioodil. Samuti on see suurepärane lisand lihaskiudude sünteesiks ilma tarbetu nahaaluse veepeetuseta, tänu millele on treeningu mõju veelgi nähtavam.

Eelised:

  • Suurendage keha efektiivsust
  • Parandage harjutuste tõhusust
  • Vähendage keha väsimust treeningu ajal
  • Ei sisalda kreatiini, seega võib seda kasutada kreatiini tsüklite vahel

Tootel on tugevad hügroskoopsed omadused (neelab tugevalt niiskust). Tükkide teke või ühtlane (tükiline) konsistents ei ole märk toote omaduste kadumisest. Sellisel juhul tuleks toode uuesti jahvatada.

Kasutamisjuhend

Segage 10 g (1,5 lusikatäit) 150–200 ml vees või mahlas. Treeningpäevadel tarbi üks portsjon päevas, 30 minutit enne treeningut. Toode on mõeldud suurenenud füüsilise aktiivsusega inimestele.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad, imetavad naised. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitada kuivas jahedas kohas temperatuuril 2-25°C. Kaitsta päikesevalguse ja külma eest. Pärast avamist tuleb toodet hoida külmkapis. Kasutage 5 nädala jooksul pärast avamist.

Koostis

Product capacity: 300g

Servings per container: 30

1 serving: 10 g

bodyvision.ee

Ingredients: L-arginine alpha-ketoglutarate, citrulline malate, beta-alanine, taurine, L-leucine, L-carnitine tartrate, L-tyrosine, flavors, anhydrous caffeine, beet juice concentrate in powder, sweeteners: sucralose, acesulfame K; anti-caking agent: silicon dioxide.

The dietary supplement. Contains sugar and sweeteners.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review