tk - 0,00 €

OstroVit Pharma For Relaxation (Na uspokojenie) 60caps


OstroVit Pharma For Relaxation on terviklik toidulisand, mis sisaldab viit väärtuslikku koostisosa. Toode sisaldab gamma-aminovõihapet, samuti L-teaniini ja looduslikke taimeekstrakte. See on OstroVit Pharma eliitsarja preparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslitena, mis on loodud inimestele, kes hoolivad rahunemisest ja keha korralikust toimimisest.

Saadavus: Laos

7,50 €
Kogus:

OstroVit Pharma For Relaxation – väärtuslike toimeainete allikas

Gamma-aminovõihape – GABA – orgaaniline keemiline ühend rühmast mittevalgulised aminohapped. Neurotransmitter, mis sünteesitakse kehas glutamaadist. See on aine, mis esineb inimorganismis peamiselt hüpotalamuses ja ekstrapüramidaalsüsteemis. Ühendit võib leida ka toidust, sellistest toodetest nagu roheline tee, hapukurk, soja ja piimatooted.

L-teaniin – orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mittevalguliste aminohapete hulka. See on glutamiini derivaat, mis kergesti läbib hematoentsefaalbarjääri. Looduslikult esineb seda L-konfiguratsioonis Camellia sinensise lehtedes, mistõttu peetakse rohelist teed ühendi peamiseks allikaks.

Ashwagandha juure ekstrakt – ekstrakt öövihma perekonda kuuluva taime, tuntud ka kui ashwagandha või India ženšenn, juurtest. Värsket ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne lõhn ja rikkalikult väärtuslikke aineid - See on eelkõige withanoliidide, alkaloidide ja vitaferiin A allikas, mille sisaldust standardib OstroVitis kasutatav taimeekstrakt.

Centella asiatica ekstrakt – ekstrakt Apiaceae perekonda kuuluvast mitmeaastasest taimest, mida nimetatakse ka gotu kolaks või brahmiks. Tegemist on taimega, mida eristab väärtuslike koostisosade rikkus, mille sisaldust standardib OstroViti valmistamisel kasutatav taimeekstrakt.

Rhodiola rosea juure ekstrakt - ekstrakt Crassulaceae perekonda kuuluva taime juurtest, tuntud ka kui arktiline juur. Rhodiola rosea juure eristab rikkalik väärtuslikud ained ning üheks tootes leiduvaks võtmeühendiks on salidrosiidid, mille sisaldus on OstroViti preparaadis kasutatavas taimeekstraktis standardiseeritud.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Gamma-aminobutyric acid (GABA), L-theanine, ashwagandha root extract (7.2% withanolides, 1% alkaloids and 0.25% vitaferin A), Asian pennywort extract (10% triterpenes, including 2% asacosides, 6% madecassosides, 2% asiaticosides B), Rhodiola rosea root extract (1% salidrosides), capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review