tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Decorem For Women 60caps


OstroVit Pharma Decorem for Women - naiste vitamiinide, mineraalide ja ekstraktide ning aminohapete kompleks. Loodud spetsiaalselt ilusa seksi jaoks. OstroVit Pharma on sari, mis seab esikohale tooraine kvaliteedi, ravimitootmise hoolsuse ja kõik komponendid, tänu millele toidulisand luuakse. OstroVit Pharma on absoluutselt eliit toidulisandid tarbijatele, kes teavad, mis on nende jaoks kõige olulisem.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

OstroVit Pharma Decorem naistele – individuaalne valem naistele

Vitamiinid ja mineraalid – meie tootes sisalduvad kontrollivad kõiki inimkehas toimuvaid eluprotsesse. Need mõjutavad positiivselt biokeemilisi protsesse. Need toimivad loodusliku kaitsekilbina – meie keha immuunsusena. See parandab kõigi organite tööd. Need mõjutavad tervist ja tugevaid luid. Need parandavad tuju ja toetavad organismi võitluses külmetushaiguste ja nakkustega.

Meie toidulisandi leiate järgmisest koostisest:

Tsink, mis aitab säilitada õiget viljakust ja reproduktiivfunktsiooni, säilitada terveid luid ja korrigeerida valgusünteesi. Lisaks aitab see säilitada õiget testosterooni taset veres, õiget nägemist ja immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist. Tsink aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. See aitab säilitada terved juuksed, küüned ja nahk.

D3-vitamiin ehk päikesevitamiin – suurendab luude ja hammaste mineraliseerumist, aitab kaasa lihaste ja immuunsüsteemi korralikule talitlusele.

Pantoteenhape ehk vitamiin B5 – pantoteenhape vähendab väsimus- ja kurnatustunnet ning aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele, samuti steroidhormoonide õigele sünteesile ja ainevahetusele, D-vitamiin ja mõned neurotransmitterid. See aitab hoida vaimset vormi õigel tasemel.

Niatsiin ehk vitamiin B3 aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone. Aitab säilitada terve naha.

Jood – aitab säilitada terve naha. See aitab kaasa kilpnäärme nõuetekohasele toimimisele ja kilpnäärmehormoonide tootmisele. Aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele.

Riboflaviin ehk vitamiin B2 – mis aitab hoida nahka tervena ning vähendab väsimus- ja kurnatustunnet. Lisaks aitab see vitamiin säilitada limaskestade ja punaste vereliblede õiget seisundit. See aitab säilitada õiget energiavahetust, aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele.

B6-vitamiin – aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile, aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele, aitab kaasa närvisüsteemi õigele talitlusele ja homotsüsteiini õige metabolismi säilitamisele. See vitamiin aitab säilitada õiget valkude ja glükogeeni ainevahetust ning aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

Tiamiin ehk vitamiin B1 – aitab säilitada õiget energiavahetust ja aitab närvisüsteemil korralikult toimida. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ning samuti aitab kaasa südame korralikule toimimisele.

Selen – aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka tervena, võib aidata reguleerida immuunsüsteemi nõuetekohast talitlust, toetab ensüümide nõuetekohast talitlust, vastutab kilpnäärme terve talitluse eest.< /p>

A-vitamiin – aitab hoida õigel tasemel nägemist ja raua ainevahetust. See aitab säilitada limaskestade nõuetekohast seisundit ja immuunsüsteemi toimimist. See aitab säilitada terve naha ja mängib rolli rakkude spetsialiseerumise protsessis.

K-vitamiin – aitab hoida luid tervena ja aitab kaasa õigele vere hüübimisele.

E-vitamiin – aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tugev antioksüdant, võib aidata kaasa LDL-i ehk "halva kolesterooli" alandamisele. On näidatud, et see toetab nägemisorgani õigeid funktsioone. Sellel võib olla oluline roll südame-veresoonkonna süsteemi parandamisel.

Kroom – aitab pärssida nn hundinälga ja aitab säilitada õiget makrotoitainete ainevahetust. See võib aidata säilitada õiget glükoosi taset. See võib soodustada lipolüüsi. Aitab kaasa lihaskoe säilitamisele.

B12-vitamiin või õigemini selle metüleeritud vorm aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet. See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ja korrigeerida punaste vereliblede tootmist. Samuti aitab see kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele. See aitab kaasa õigele energia metabolismile ja homotsüsteiini metabolismi säilitamisele.

Foolhape või õigemini selle metüleeritud vorm aitab reguleerida meie keha kõigi rakkude kasvu ja talitlust. See aitab säilitada homotsüsteiini metabolismi.

Biotiin, mis on vitamiin B7, mis: aitab säilitada terved juuksed, limaskestad ja terve nahk. See aitab säilitada õiget energiavahetust ja säilitada õiget makrotoitainete ainevahetust. See aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja aitab säilitada psühholoogilisi funktsioone.

Hüaluroonhape – ühe naha komponendina vastutab selle niisutuse eest, omab ülesehitavaid funktsioone ja täidab rakkudevahelisi ruume. See võib aidata kaasa naha vananemise edasilükkamisele. See aitab kaasa liigeste, luude ja sidekoe korralikule toimimisele. Täiendus võib aidata suurendada naha elastsust. See näitab põletikuvastast toimet. See toetab haavade paranemist ja traumajärgset taastumist.

Kollageen aitab säilitada naha õiget tugevust, elastsust ja pinget. See pärsib kortsude ja tselluliidi teket. Aitab kaasa naha vananemise edasilükkamisele. Kollageeni lisamine võib aidata suurendada naha elastsust.

Field horsetail  – täpsemalt selle ekstrakt – korte sisaldab palju kasulikke ühendeid, eriti antioksüdante (antioksüdante), samuti suures kontsentratsioonis ränidioksiidi. Põldkorte on kasutatud tuhandeid aastaid infusioonide, ekstraktide, aga ka ekstraktide või leotiste kujul. Uuringud näitavad, et selle ränidioksiidi kõrge kontsentratsiooni eest vastutab selle kasulik toime luude mineralisatsiooni ja luustiku rakulise struktuuri, sealhulgas osteoklastide ja osteoblastide toetamisel. Põldkorte on tuntud ka oma kasuliku toime poolest diureetikumina või loodusliku diureetikumina. See suurendab uriini eritumist organismist ja alandab vererõhku. Põldkorte tuntuimad omadused on selle tõhus mõju meie naha, küünte ja juuste loomulikule väljanägemisele.

L-tsüsteiini HCL – see on valk, endogeenne väävelaminohape (koos homotsüsteiini ja metioniiniga moodustab väävelaminohapete rühma), mida leidub keratiinis, mis on juuste, naha ja küünte põhikomponent.

L-lüsiin on orgaaniline keemiline ühend asendamatute aminohapete rühmast. Nende olemus seisneb selles, et keha nõuetekohaseks toimimiseks peame neid õiges koguses andma toidulisandina või toiduga. Meie keha ei suuda neid ise sünteesida. Pealegi on see üks peamisi ühendeid, mis ehitab üles kõik meie keha valgud. Sellest ka rühma nimi, valgu aminohapped. L-lüsiin mängib olulist rolli kaltsiumi imendumisel, lihaskoe ehitamisel, rasketest vigastustest taastumisel ning paljude hormoonide või ensüümide tootmisel.

Omadused:

  • Spetsiaalne valem naistele
  • 25 toimeainet
  • Aidake säilitada terved juuksed ning terve nahk ja küüned
  • Aidake närvisüsteemil korralikult toimida ning aitavad säilitada psühholoogilisi funktsioone ning vähendada väsimus- ja kurnatustunnet
  • Toetage immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist
  • Aidake kaasa õige energiavahetuse säilitamisele
  • Aidake säilitada õiget nägemist

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas koos toiduga. Enne kasutamist on soovitav teha 25-(OH)D vereanalüüs ja testi tulemusega konsulteerida arsti või apteekriga. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage tarbimiseks soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toodet ei tohi tarbida rahustite, une- või epilepsiavastaste ravimite korral; mitte kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel ning isikutel, kes võtavad K-vitamiini antagoniste (nt varfariini ja atsenokumarooli) sisaldavaid antikoagulante.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Fish collagen 150 mg; ground horsetail extract 100 mg (7% silica), L-ascorbic acid (vitamin C 80 mg - 100%*); capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose); zinc picolinate (zinc 15 mg - 150%*); L-cysteine ​​HCL 50 mg; L-lysine HCL 50 mg; L-methionine 50 mg; 50 mg bamboo shoots extract (75% silica); dried brewer's yeast 50 mg; tocopheryl DL-alpha acetate (vitamin E 12 mg - 100%*); cholecalciferol (vitamin D 50 µg (1000%*); calcium D-pantothenate (pantothenic acid 18 mg - 300%*); nicotinic acid (niacin 16 mg - 100%*); Japanese leaf extract 15 mg (1% iodine 150 µg - 100%*); riboflavin (vitamin B2 14 mg - 1000%*); pyridoxal 5'-phosphate P-5-P (vitamin B6 14 mg - 1000%*); thiamine hydrochloride (thiamine 11 mg - 1000%*); L-selenomethionine (selenium 55 µg - 100%*); hyaluronic acid (sodium hyaluronate) 10 mg; retinyl acetate (vitamin A 800 µg (100%*); menaquinone MK-7 from Bacillus subtilis natto (soy) (vitamin K 75 µg - 100%*); D-biotin (biotin 2500 µg - 5000%*); chromium picolinate (chromium 200 µg - 500%*); (6S) -5-methyltetrahydrofolic acid-5-MTHF glucosamine salt (folic acid 600 µg - 300%*); methylcobalamin (vitamin B12 25 µg - 1000%*). *RI - Reference intake.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review