tk - 0,00 €

OstroVit PABA VEGE 120caps


OstroVit PABA on toidulisand kapslites, millel on igakülgsed tervist edendavad omadused. Tootes kasutatav paraaminobensoehape, mida nimetatakse ka vitamiiniks B10, toetab paljude väärtuslike toitainete, sealhulgas foolhappe ja teiste B-rühma vitamiinide tootmist ja imendumist.

Saadavus: Laos

9,90 €
Kogus:

PABA
Paraaminobensoehape on väärtuslik toitaine, mida leidub looduslikult sellistes toodetes nagu punane liha, munad, piim, nisuvõsud, seened ja täisteratooted. PABA osaleb raua sünteesis, tänu millele võib see kaitsta teie organismi aneemia eest ning võimendada B5-vitamiini toimet, aeglustades nii naha vananemisprotsessi ja ennetades hallide juuste teket. PABA parandab ka närvisüsteemi tööd, toimib UV-filtrina ning toetab luude ja liigeste tervist.

Vitamiini B10 puudus võib põhjustada varajase halliks tulekut ja juuste väljalangemist, samuti pidevat väsimust, energiapuudust, masendust või isegi depressiooni. Kiireim viis PABA täiendamiseks organismis on toidulisandite kasutamine. Vitamiin B10 tõhusamaks toimimiseks soovitame seda võtta koos foolhappe, teiste B-rühma vitamiinide ja C-vitamiiniga.

Omadused:

  • ASIMLEERITAVUSE PARANDAMINE – Paraaminobensoehappe kasutamisest tulenev peamiste eeliste rühm hõlmab foolhappe, rühma B vitamiinide ja selliste mineraalide nagu raua sünteesi paranemist.
  • ILUS VÄLJAMINE – kui kasutate regulaarselt OstroVit PABA toidulisandit, saate hoolitseda tugevate juuste ja särava naha eest. Kombineerituna vitamiiniga B5 takistab PABA vananemisprotsessi ja võib seetõttu takistada halliks muutumist.
  • PAREM TUJU – halb tuju, erutuvus, energiapuudus või isegi depressioon võib olla seotud B10-vitamiini puudusega. OstroVit PABA mõjutab närvisüsteemi ja parandab enesetunnet.
  • MUGAV VORM – kapslite kujul olevat toidulisandit on lihtne kasutada ja neelamine pole keeruline. Üks karp sisaldab 120 päevaportsjonit para-aminobensoehapet.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 120

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Para-aminobenzoic acid, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review