TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit MCT Oil Powder 200g


OstroVit MCT Oil on hoolikalt välja töötatud toidulisand, mis on keskmise ahelaga MCT rasvhapete allikas. Tegemist on mugava pulbri kujul saadava preparaadiga, mida soovitatakse eelkõige sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

Saadavus: Laost otsas11,50 €

MCT - keskmise ahelaga rasvhapped
Keskmise ahelaga triglütseriidid on teatud tüüpi küllastunud rasvad, mis koosnevad 6-10 süsinikuaatomit sisaldavatest rasvhapetest. Neid leidub peamiselt kookosõlis, palmiõlis ja piimarasvas. Mõnede keskkonnast pärit inimeste seas on selles sarjas ka lauriinhapet (C12), milles on kaksteist süsinikuaatomit, kuid uuringute kohaselt on see lähemal pika ahelaga rasvhapetele, vaadates selle omadusi ja ainevahetust inimkehas. MCT peamine eelis on nende energeetiline mõju meie kehale. Selle põhjuseks on portaalveeni imendumine glükoositaolise kiirusega. Keskmise ahelaga rasvhapped mängivad ideaalset rolli keharasva vähendamisel ja rasva imendumishäiretega inimestele. Kiire imendumine aitab säästa glükogeenivarusid, mis kinnitab ideaalselt väidet, et MCT on iga sportlase jaoks, kes treenib jõudu, vastupidavust või vastupidavust.

Kasutamisjuhend

Lisage 14 g (2 lusikatäit) 100–150 ml vette või oma lemmikjooki.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 14

Serving size: 14g

bodyvision.ee

Ingredients: MCT oil (50%) in powder containing medium-chain fatty acids (MCT) from palm oil, modified starch, corn syrup, anti-caking agent - silicon dioxide, emulsifier - mono- and diglycerides of fatty acids.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review