tk - 0,00 €

OstroVit Matcha Green Tea Powder 100g


OstroVit Matcha rohelise tee pulber on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab pulbristatud matcha rohelise tee lehti, mis on standardiseeritud 15% polüfenoolide ja 5% kofeiiniga. Tegemist on lihtsa koostisega preparaadiga, mis ei sisalda tarbetuid lisa- ja täiteaineid. Tegemist on pulbri kujul saadaoleva tootega, mis on huvitav alternatiiv klassikalisele teele ja kohvile.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

OstroVit Matcha rohelise tee pulber – ebatavaline alternatiiv klassikalisele teele ja kohvile

Matcha – Jaapani roheline tee, mis on saadaval pulbri kujul, mis eristub intensiivse värvi poolest. See on tõmmis, mis on valmistatud Camellia sinensis L. lehtedest, mis on päikesekiirte piiramiseks umbes kolm nädalat enne koristamist kaetud spetsiaalsete bambusest või kangast mattidega. See omakorda põhjustab taime lehtedel rohkem klorofülli tootmist ja tanniini tootmise vähenemist, samuti tumedama värvuse võtmist. Taime kaitsmine päikese eest soodustab ka aminohapete taseme tõusu selle lehtedes, mille tulemuseks on tõmmise aromaatsem maitse. Traditsiooniline matcha valmistamine on seotud Jaapani teetseremooniaga ja hõlmab tervet rituaali, kuid lisaks klassikalisele teejoomisele saab matcha pulbrit kasutada ka pannkookide, salatite või magustoitude kattena.

OstroVitis kasutatav matcha rohelise tee lehepulbri ekstrakt on standarditud polüfenooli- ja kofeiinisisalduse poolest, mis avaldab positiivset mõju toidulisandi kvaliteedile ning tagab võrdse koguse väärtuslikke bioaktiivseid ühendeid igas. toote serveerimine.

Kasutamisjuhend

Lahustage 1 portsjon 2,5 g (5 lusikatäit) 200–250 ml kuumas, kuid mitte keevas vees. Tarbi 1-2 korda päevas, olenevalt teie vajadustest. Võib kasutada ka kookide, piimakokteilide ja suppide lisandina. Palun kasutage pakendis olevat mõõtetopsi (1 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 40

Serving size: 2,5 g

bodyvision.ee

Ingredients: Matcha green tea leaves powder (Camellia sinensis L.) standardized on 15% of polyphenols and 5% caffeine.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review