tk - 0,00 €

OstroVit Magnesium + Potassium 20 Effervescent tablets Grapefruit


OstroVit Magnesium + Potassium on kihisevate tablettide kujul olev toidulisand, mis on täiuslik kombinatsioon kolmest toimeainest. Toode on loodud inimestele, kes soovivad täiendada oma dieeti magneesiumi, kaaliumi ja vitamiiniga B6 ning kellele ei meeldi suukaudsete tablettide kujul toidulisandid. Lihtsalt lahustage tablett vees ja võtke valmis vedelik, millel on hõrgu greibimaitse.

Saadavus: Laos

3,90 €
Kogus:

OstroVit Magnesium + Potassium 20 kihisevate tablettide koostisainete omadused:

Kaalium. Meie dieedis oluline mikroelement, mis on vajalik muuhulgas tervete luude ja hammaste säilitamiseks, aitab kaasa lihaste korralikule talitlusele ja närviülekandele, kuid mis kõige tähtsam on seotud rakkude jagunemise ja spetsialiseerumise protsessiga.

Magneesium. See on üks tuntumaid mikrotoitaineid, mille allikateks on peamiselt pähklid, kakao ja kaunviljad. Selle piisav tase meie toidus aitab vähendada väsimus- ja väsimustunnet, aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu ning toetab lihaste ja närvisüsteemi nõuetekohast talitlust.

B6-vitamiin. Oluline igapäevane B-rühma vitamiin, mis koos magneesiumi ja kaaliumiga aitab vähendada väsimus- ja väsimustunnet, aitab närvisüsteemi korralikku toimimist ja seega normaalsete psühholoogiliste funktsioonide säilitamist.

Kasutamisjuhend

1 tablett päevas. 1 tablett lahustada 200 ml leiges vees, juua kohe peale valmistamist. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 4 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Acidity regulator: citric acid; potassium bicarbonate (potassium); magnesium carbonate (magnesium); acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; bulking agent: sorbitols; grapefruit flavor; stabiliser: polyethylene glycol; sweeteners: sodium cyclamate, acesulfame K; dried red beet concentrate; colour: riboflavin; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6); colour: beta-carotene.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review