tk - 0,00 €

OstroVit Niacin 250 NO-FLUSH 90tabs


OstroVit Niacin 250 NO-FLUSH on kvaliteetne preparaat suukaudsete tablettidena, mis koosneb ainult ühest ainest, milleks on Niatsiin – ehk vitamiin B3. Toidulisandit eristab B3-vitamiini maksimaalne annus koos koostise minimeerimisega. Toode on loodud kõigile neile, kes peavad oma igapäevases toidus niatsiini taset täiendama ja hindavad toidulisandite võtmist tableti kujul.

Saadavus: Laos

11,90 €
Kogus:

Mis on FLUSH ja NO-FLUSH efekt?

Flush tähendab lihtsas tõlkes muuhulgas 'punastama'. Niatsiini loputamine on niatsiini suurte annuste lisamisel üsna tavaline kõrvaltoime. Kuigi see on kahjutu ega viita täielikult halva kvaliteediga toidulisandile, on selle sümptomid, sealhulgas naha sügelus ja punetus, väga levinud. Seda põhjustab nikotiinhappe kohene vabanemine, mis suurendab veresoonte laienemise tõttu verevoolu naha pinnal. Selle mõju tõttu lõpetavad paljud inimesed Niatsiini võtmise, kuid tasub teada, et seda saab täiendada ka muul kujul - Inositol Hexanicotinate, mis ei põhjusta FLUSH-efekti nagu tema eelkäija - nikotiinhape. See on lahendus kõigile neile, keda pärast nikotiinhappe võtmist lihtsalt häirib lühiajaline nahapunetus ja -sügelus. Seetõttu oleme oma toidulisandis OstroVit Niacin 250 NO-FLUSH kasutanud niatsiini inositoolheksanikotinaadi kujul – isegi kõige nõudlikumatele tarbijatele.

B3-vitamiin – niatsiin:

  • Aitab kaasa normaalse energiavahetuse säilitamisele
  • Toetab närvisüsteemi ja psühholoogiliste funktsioonide nõuetekohast toimimist
  • Aitab säilitada tervet nahka ja limaskesti
  • Aitab vähendada väsimus- ja väsimustunnet
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Inositol hexanicotinate (niacin), bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review