TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Hula Hoop


Massaažprojektsiooniga hularõngas on OstroViti kokkupandav rõngas, mis teeb tõhusa kõhu-, puusa-, tuhara- ja muude kehaosade massaaži. Hula-rõngas parandab figuuri ja aitab kaotada kaalu erinevates kehaosades. Regulaarne kasutamine võib kujundada figuuri, vähendada vöökohta ning tõsta vereringet ja tuju.

Saadavus: Laos

13,90 €
Kogus:

Hula Hoop massaažiprojektsiooniga

Tootel on massaažiprojektsioon, mis avaldab treeningu ajal survet kindlale kehaosale. Rõngas on umbes 1 kg raske ja mõjub seega positiivselt harjutuste kulgemisele ja sobivale survele kehale. Lisaks on rõngas kaetud spetsiaalse vahuga, mis on kehale meeldiv, nakkub nahaga ja tagab parema haarde. Lihtne rõngashoidmine võimaldab selle kokku voltida 8 väiksemaks osaks – nii et see ei võta palju ruumi ja hõlbustab selle tassimist konkreetsesse treeningkohta. Hula-hoop on ideaalne valik fitness-tundide, aeroobika, jõusaali või koduse treeningu jaoks.

Kuidas hula-rõngast treenimiseks ette valmistada?

Hularõngas koosneb 8 tükist. Igal osal on nupp paigaldamise hõlbustamiseks. Kõik, mida pead tegema, on vajutada nuppu ja samal ajal sisestada valge ots teise detaili. Nii saab moodustada täisrõnga. Töömehhanism garanteerib stabiilsuse ja takistab rõnga eraldumist treeningu ajal.

Läbimõõt: 95 cm

Netokaal: 960 g

Värv: tumeroheline

Kasutamisjuhend Ei
Koostis Ei

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review