tk - 0,00 €

OstroVit Flavour Drops 30ml


OstroVit Flavor Drops on kvaliteetne toode, mis paistab silma hõrgu maasikamaitse poolest. See on suhkrulisandita preparaat, mis mitmekesistab suurepäraselt jookide maitset. See on suurepärane lisand, mis on loodud inimestele, kes hoolivad tervislikust ja maitsvast toitumisest.

Saadavus: Laos

5,50 €
5,50 €
Kogus:

OstroVit Flavor Drops – erakordselt mitmekesine igapäevane toit

Maitsestatud magusainetilgad on ainulaadne toidumaitse, mis ei sisalda lisatud suhkrut. See on äärmiselt tõhus tervisliku menüü element, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist mitmekesistada. See on toode, mis võimaldab muuta tuntud joogid ja toidud maitsvateks kulinaarseteks meistriteoseks. Magusainetilgad eristuvad nende mitmekülgse kasutuse poolest ning annavad jookidele värskendava, puuviljase aroomi. Nad mitmekesistavad suurepäraselt kohvi või vee maitset, andes vedelikele ainulaadse aroomi ning rõhutavad ka pudru, pannkookide või kokteilide maitset. Nii et unustage igavad ja üksluised joogid. Võtke OstroVit Flavor Drops ja nautige täielikku ainulaadset maitset!

Kasutamisjuhend

Lisage toidule või joogile 1–5 tilka maitseainet. Reguleerige portsjoni suurust soovitud maitse järgi. Enne kasutamist loksutage.

Ärge tarbige lahjendamata aroomi. Ärge tarbige, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline.

Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad naised. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Säilitada temperatuuril 15-25°C suletud anumas, kuivas kohas. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Koostis

Product capacity: 30ml

Servings per container: 183-916

1 serving: 1-5 drops

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent: propylene glycol; water, flavourings, sweetener: sucralose.

The dietary supplement. Contains sugar and sweeteners.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review