tk - 0,00 €

OstroVit Elderberry VEGE 90vcaps (Parim enne: 05.2024)


OstroVit Elderberry VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab leedrimarja ekstrakti, mis on standardiseeritud 40% polüfenoolide ja 5% antotsüaanidega. See on vegan preparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul. See on toode, mis on loodud inimestele, kes hoolivad oma igapäevase toitumise täiendamisest väärtuslike ühenditega.

Saadavus: Laos

Tavahind: 11,90 €

Soodushind 4,75 €

Kogus:

Aroonia (Leedripuu) - Sambucus nigra L. - Adoxaceae perekonda kuuluv taim, mida võib kohata Lääne- ja Kesk-Euroopa aladel, aga ka mõnes Aasia piirkonnas ja Aafrika põhjaosas. See on kõrge põõsas, mida iseloomustavad valged õied, mis on koondunud suurtesse vihmavarjudesse ning lihavad ja läikivad viljad, mis eristuvad nende tumelilla värvi poolest. Kõige sagedamini kasutatavad taimeosad on leedri viljad ja õied, mida kasutatakse nii kosmeetikas, toiduainetes kui ka toidulisandites. Põdramarja on hinnatud väärtuslike ainete rohkuse poolest – see on vitamiinide ja mineraalainete, aga ka teiste väärtuslike ühendite, sh polüfenoolide või antotsüaniinide allikas, mille sisaldus on OstroVit preparaadis kasutatava taime ekstraktis standardiseeritud.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 90

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Elderberry extract (Sambucus nigra L.) standardized to 40% of polyphenols and 5% of anthocyanins, capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review