tk - 0,00 €

OstroVit Creatine Monohydrate 500g


OstroVit Creatine Monohydrate on kõrgeima kvaliteediga kreatiinmonohüdraat, mis suurendab korduvalt kreatiini anaboolset, ergogeenset ja antikataboolset toimet.

Saadavus: Laost otsas23,50 €

Kreatiin on orgaaniline keemiline ühend, mis esineb inimkehas loomulikult. Tavaliselt tarnitakse seda loomsete saadustega, nagu liha, munad või kala. Selle kasulik toime seisneb lihtsas mehhanismis, mis fosfokreatiini lagundamisel lihastes vabastab energiat kõrge energiaga ATP molekulide (adenosiintrifosfaadi) kujul. Hoolimata asjaolust, et kreatiini sisaldab ka toit, on ainus viis lihaseid 100% kreatiiniga küllastada, seda pidevalt täiendada.


Omadused:

  • Arvukad metaanalüüsid tõestavad, et selle võtmine suurendab meie jõudu ja treeningvastupidavust
  • Suurendades fosfokreatiini hulka lihastes, suurendab see meie energiapotentsiaali varusid.
  • Põhjustades lihasrakkudes veepeetust, loob see täiusliku anaboolse keskkonna – suuremad lihased
  • Võib tõhusalt parandada meie heaolu ja üldist rahulolu, mõjutades otse meie aju
  • Uuringud näitasid, et kreatiini tarbivad inimesed saavad lihaskoe kujul rohkem juurde kui inimesed, kes seda ei kasutanud.
  • Osaleb aktiivselt glükogeeni sünteesis
Kasutamisjuhend

Lisage 2,5 g (1/2 lusikatäit) 100–150 ml vette või mahla. Treeningpäevadel joo kaks portsjonit päevas, üks kohe pärast ärkamist, teine pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel joo üks portsjon päevas pärast ärkamist.

Koostis

Nutrition Facts (cola):

Servings per container: 200

Serving size: 2,5g

bodyvision.ee

INGREDIENTS: Creatine monohydrate, acidity regulator - citric acid, aroma, taurine, sweeteners: sucralose, acesulfame K; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review