TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Cooking Spray 250ml - Olive Oil


OstroVit Cooking Spray Olive Oil on tippkvaliteediga oliiviõli, mis on saadaval pihustiga pudelis. Ekstra neitsioliiviõli on rikas looduslike koostisosade poolest, seega võib see teie tervist toetada. See sobib suurepäraselt salatite ja muude külmade roogade lisandina, samuti sobib hästi praadimisel ja keetmisel.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Kellele OstroVit Cooking Spray oliiviõli on mõeldud?

Ekstra neitsioliiviõli on oliividest valmistatud looduslik taimne rasv. Selle koostis sisaldab suures koguses monoküllastumata oleiinhapet, mis on võimeline vähendama põletikke ja kaitsma vähi kasvu eest, ning Omega-3 ja Omega-6 happeid ning vitamiine A, D, E ja K, mis koos toetavad paljude süsteemide tööd.

OstroViti pihustatav oliiviõli on mõeldud kõigile neile, kes soovivad vähendada igapäevaselt tarbitavate rasvade hulka. Tänu käepärasele pihustile saate toodet lihtsalt doseerida ja selle kasutamist kontrollida. Oliiv tuleb kasuks erinevate roogade valmistamisel. Kuigi võite seda vabalt kasutada küpsetamiseks ja praadimiseks, säilivad selle väärtuslikud omadused külmalt serveerimisel.

Omadused:

  • LIHTNE DOOSIMINE - Mugav pihusti aitab kontrollida kasutatava rasva kogust ning katab panni või muu panni ühtlase rasvakihiga.
  • KÕRGE EFEKTIIVSUS - Kuna saate hõlpsalt portsjoni suurust kontrollida, kasutate vähem toodet, nii et see on tõhusam ja kestab kauem.
  • PRADIMISEKS, KÜPSETAMISEKS JA KÜLMTOOGULE - Võimaitseline rapsiõli sobib hästi paljudesse olukordadesse, näiteks pannil praadimiseks, küpsetamiseks või salatite ja muude külmroogade valmistamiseks.
  • DIEEDILE PIDAJALE - Toode on mõeldud ka inimestele, kes võtavad kaalust alla ja on madala rasvasisaldusega dieedil. Lihtsa doseerimisega võite olla kindel, et te ei ületa soovitatud õlitarbimist.
Kasutamisjuhend

Enne kasutamist loksutage pudelit õrnalt. Enne kasutamist pihustage üks kiht õli umbes 20 cm kauguselt otse pannile, grillile, ahjuplaadile, enne toidu sisestamist ja eseme kuumutamist.

HOIATUSED: Rõhu all olev konteiner: võib kuumutamisel plahvatada. Eriti tuleohtlik aerosool. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Ära suitseta.

Mitte pihustada lahtisele tulele ega muudele süüteallikatele. Ärge torgake ega põletage isegi pärast kasutamist.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1000

Serving size: 0.25 ml (1⁄4 seconds of dispensing)

bodyvision.ee

Ingredients: Extra virgin olive oil, emulsifier: lecithin (rapeseed); propellent gas: propane butane.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Contains naturally occurring sugars.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review