tk - 0,00 €

OstroVit Cooking Spray 250ml - Butter


OstroVit Cooking Spray Butter on uuenduslik toiduõli pihusti. Mugava dosaatoriga pudelisse suletud võimaitseline rapsiõli sobib paljudeks olukordadeks. Saate seda kasutada praadimiseks, grillimiseks ja küpsetamiseks. Toode võimaldab teil hõlpsalt kontrollida kasutatava õli kogust.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Kellele OstroVit Butter Cooking Spray on mõeldud?

OstroVit Butter Cooking Spray on suurepärane alternatiiv traditsioonilisele võile – maitseb sama hästi, aga ei kõrbe pannil. Tootes sisalduv lisarasv on igapäevase tasakaalustatud toitumise asendamatu osa. Kui te seda tarbite, suurendate A-, D-, E- ja K-vitamiinide imendumist, mis võivad aidata teie kehal paremini töötada.

OstroVit Butter Cooking Spray on see, mida vajavad kõik kulinaariasõbrad, need, kes armastavad võimaitset ning soovivad hoolitseda oma tervise ja figuuri eest. Täpse dosaatoriga varustatud toode muudab rasvakoguse vähendamise lihtsaks. Tänu rapsiõli omaduste ja kreemja maitse kombinatsioonile sobib sprei hästi kokku kõigi koostisosadega, mida kombineeritakse võiga, nagu munad, köögiviljad, praed.

Omadused:

  • LIHTNE DOOSIMINE - Mugav pihusti aitab kontrollida kasutatava rasva kogust ning katab panni või muu panni ühtlase rasvakihiga.
  • KÕRGE EFEKTIIVSUS - Kuna saate hõlpsalt portsjoni suurust kontrollida, kasutate vähem toodet, nii et see on tõhusam ja kestab kauem.
  • PRADIMISEKS, KÜPSETAMISEKS JA KÜLMTOOGULE - Võimaitseline rapsiõli sobib hästi paljudesse olukordadesse, näiteks pannil praadimiseks, küpsetamiseks või salatite ja muude külmroogade valmistamiseks.
  • DIEEDILE PIDAJALE - Toode on mõeldud ka inimestele, kes võtavad kaalust alla ja on madala rasvasisaldusega dieedil. Lihtsa doseerimisega võite olla kindel, et te ei ületa soovitatud õlitarbimist.
Kasutamisjuhend

Enne kasutamist loksutage pudelit õrnalt. Enne kasutamist pihustage üks kiht õli umbes 20 cm kauguselt otse pannile, grillile, ahjuplaadile, enne toidu sisestamist ja eseme kuumutamist.

HOIATUSED: Rõhu all olev konteiner: võib kuumutamisel plahvatada. Eriti tuleohtlik aerosool. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Ära suitseta.

Mitte pihustada lahtisele tulele ega muudele süüteallikatele. Ärge torgake ega põletage isegi pärast kasutamist.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1000

Serving size: 0.25 ml (1⁄4 seconds of dispensing)

bodyvision.ee

Ingredients: Refined rapeseed (Brassica napus L.) oil, emulsifier: lecithin (rapeseed); aroma, propellent gas: propane butane. Rapeseed oil come from EU.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Contains naturally occurring sugars.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review