tk - 0,00 €

OstroVit Coffee with Mushrooms 150g Natural


OstroViti seenekohv on toidulisandite maailmas üsna abstraktselt kõlav uudis, kuid see, mis kogub üha enam populaarsust tänu kohviubade kombinatsioonile hinnatud ja toitainerikaste aasiapäraste ekstraktidega. seened. Kombineerides looduslikku lahustuvat robusta kohvi looduslike ekstraktidega, leiab iga kohvisõber lisaks energiat võimendavale kofeiinile hulgaliselt väärtuslikke polüsahhariide. Nii et kui otsite oma igapäevasele hommikukohvile tervislikumat ja rikkalikumat alternatiivi, sirutage käe OstroVit Coffee with Seene poole ja nautige selle ainulaadset maitset ja aroomi!

Saadavus: Laos

16,50 €
Kogus:

Sajandeid on see jook, mida inimesed üle maailma on hellitanud. Toidutehnoloogia areng on toonud kaasa võimaluse valida selle erinevate vormide ja tüüpide vahel. Selle regulaarset tarbimist ei pea enam seostama negatiivsete tervisemõjudega. Meie Extreme OstroVit Coffee on eriti pühendatud inimestele, kes armastavad kohvi maitset ja peavad selle järele jõudma, kui tunnevad, et jõud on vähenenud ja vajavad hoogu. See on rikas muu hulgas:

Kofeiin – saadud robusta ubadest. Kofeiin on alkaloid, millel on stimuleeriv, energiat andev ja jõudlust suurendav toime, mistõttu lisatakse seda nii kergesti paljudele jookidele ja toidulisanditele.

Chaga seene ekstrakt ja lõvilaka ekstrakt (lion's mane) – aastaid hinnatud polüsahhariidide rikkus looduslikul kujul Aasia seente pulbrina.

L-teaniin – kohviubades looduslikult leiduv aktiivne mittevalguline aminohape. L-teaniin aitab keha rahustada ja lõdvestada, põhjustamata uimasust. See on optimaalse vaimse ja füüsilise heaolu tugi.

B3-vitamiin – Niatsiin – toetab närvisüsteemi nõuetekohast talitlust ja on vajalik õige energiavahetuse säilitamiseks. Lisaks osaleb see õigete psühholoogiliste funktsioonide säilitamisel ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Kasutamisjuhend

7 g toodet (2 lusikatäit) valage umbes 160–180 ml kuuma veega ja segage. Tarbige üks kord päevas.

Sisaldab kofeiini; seda ei soovitata kasutada lastel ja rasedatel (kofeiini sisaldus 120 mg 1 portsjonis); ära tarbi koos teiste toodetega, mis on kofeiini või muude sarnase toimega koostisainete allikaks.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 21

Serving size: 7 g

bodyvision.ee

Ingredients: Natural robusta coffee, chaga mushroom extract (Inonotus obliquus) standardized on 40% of polysaccharides, lion’s mane extract (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) standardized on 30% of polysaccharides, L-theanine, caffeine anhydrous, inositol hexanicotinate (niacin).

Food supplement in powder. Contains caffeine; it is not recommended for use by children and pregnant women (content of caffeine 120 mg in 1 serving); do not consume with other products that are a source of caffeine or other ingredients with similar effects.

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review