tk - 0,00 €

OstroVit Cod Liver Oil 60 softgels


OstroVit Cod Liver - tursamaksaõli on toidulisand kapslites, mis sisaldavad Atlandi tursa maksaõli, rikastatud A- ja D-vitamiiniga. See on üks oluliste rasvhapete oomega 3 (peamiselt EPA ja DHA) tugevalt resorbeeruvatest allikatest ja toetab selle õiget toimimist A-vitamiini, aga ka D-vitamiini, mis mängib olulist rolli meie luude kaitsmisel ja ehitamisel ning heaolu edendamisel. Preparaat loodi sportlastele ja inimestele, kelle toitumine on eriti halb küllastumata oomega 3 rasvhapete osas.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Tursamaksaõli on toode, mis on rahva poolest tuntud oma eripära tõttu, enamasti talumatu maitse ja lõhna poolest. Kuna toode on kaplsites, sisi on see "probleem" kõrvaldatud.

Oomega 3 rühma vitamiinide ja küllastumata rasvhapete ning eelkõige EPA fraktsioonide - eikosapentaeenhappe ja DHA - dokosaheksaani väärtuslik allikas, mis on meie dieedis kahtlemata hädavajalikud paljude elutähtsate mehhanismide, näiteks närvisüsteemi korrektseks toimimiseks. , kardiovaskulaar- ja skeleti süsteem. Tursamaksaõli on ka rikkalikult A- ja D-vitamiini, mis parandavad meie immuunsussüsteemi (immuunsuse) tööd, mis on asendamatu võitluses toksiinide ja mikroorganismide vastu.

Omadused:

  • Toetab südame-veresoonkonna süsteemi nõuetekohast toimimist
  • Rasvlahustuvad A- ja D-vitamiinid
  • Suurendab meie keha üldist immuunsust
  • A-vitamiin (retinool) toetab silma õiget toimimist
  • Skeleti süsteemi tugi
  • D-vitamiin võib parandada meeleolu ja üldist heaolu
  • Rikkalik asendamatuid oomega 3 rasvhappeid
  • Põletikuvastane toime
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Cod liver oil (fish), coating composition (gelatin, humectant: glycerol; purified water), retinol (vitamin A), cholecalciferol (vitamin D).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review