tk - 0,00 €

OstroVit Caffeine powder 200g natural


OstroVit Caffeine on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis sisaldab kofeiini pulbrina. Toode on loodud kõigile stimulatsiooni vajavatele inimestele. Toode on eriti soovitatav sportlastele, autojuhtidele ja inimestele, kes vajavad õppimise või töö ajal täiendavat energiasüsti.

Saadavus: Laos

16,90 €
Kogus:

OstroVit kofeiinil on looduslik koostis, mis sisaldab toimeainena kofeiini. Toode stimuleerib vaimset ja füüsilist aktiivsust, suurendab energiat ja keskendumisvõimet ning aitab põletada liigset rasva.

Eelised:

  • Aitab säilitada vaimset heaolu
  • Aitab säilitada mälu ja erksust
  • Aitab säilitada häid kognitiivseid funktsioone
  • Üldine turgutav aine
  • Väsimuse, stressi, vaimse ja füüsilise ülepinge korral
  • Ületöötamise või nõrkuse perioodil

Kofeiin on keemiline ühend, mida leidub looduslikult kohvis, tees, koolas, guaraanas, mates ja muudes toodetes. See on tuntud oma võime poolest stimuleerida kesknärvisüsteemi ja vaimset tegevust. Selle komponendid suurendavad vastupidavust ja kontsentratsiooni, suurendavad energiat, tõstavad vererõhku ja omavad märkimisväärset diureetilist toimet. Kofeiin aitab vähendada väsimust ja suurendada füüsilist vastupidavust, mistõttu on see sobiv toode sportlastele ja inimestele, kes kannatavad tugeva vaimse või füüsilise stressi all.

Uuringud näitavad, et kofeiin aitab kaasa normaalsele rasvade ainevahetusele. See võib stimuleerda lipolüüsi ja hoida glükogeeni varusid lihastes.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Hoiatus: Kõrge kofeiinisisaldus. Toode ei sobi kofeiini suhtes tundlikele inimestele ja alla 18-aasta vanustele. Võttes seda toodet, ära tarbi kofeiini teistest allikatest.

Kasutamisjuhend

Lahustage üks portsjon toodet 200 mg (1 lusikas) 100-150 ml vees või mahlas šeikeris. Võtke üks portsjon päevas. Palun kasutage pakendis olevat kulbikut (0,5 ml).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1000

Serving size: 200 mg

bodyvision.ee

Ingredients: Anhydrous caffeine.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review