tk - 0,00 €

Haya Labs Caffeine 200mg 100caps


Haya Labs kofeiinil on looduslik koostis, mis sisaldab toimeainena kofeiini. Toode stimuleerib vaimset ja füüsilist aktiivsust, suurendab energiat ja keskendumisvõimet ning aitab põletada liigset rasva.

Saadavus: Laos

9,00 €
Kogus:

Toidulisand

Haya Labs kofeiinil on looduslik koostis, mis sisaldab toimeainena kofeiini. Toode stimuleerib vaimset ja füüsilist aktiivsust, suurendab energiat ja keskendumisvõimet ning aitab põletada liigset rasva.

Eelised:

  • Aitab säilitada vaimset heaolu
  • Aitab säilitada mälu ja erksust
  • Aitab säilitada häid kognitiivseid funktsioone
  • Üldine turgutav aine
  • Väsimuse, stressi, vaimse ja füüsilise ülepinge korral
  • Ületöötamise või nõrkuse perioodil

Kofeiin on keemiline ühend, mida leidub looduslikult kohvis, tees, koolas, guaraanas, mates ja muudes toodetes. See on tuntud oma võime poolest stimuleerida kesknärvisüsteemi ja vaimset tegevust. Selle komponendid suurendavad vastupidavust ja kontsentratsiooni, suurendavad energiat, tõstavad vererõhku ja omavad märkimisväärset diureetilist toimet. Kofeiin aitab vähendada väsimust ja suurendada füüsilist vastupidavust, mistõttu on see sobiv toode sportlastele ja inimestele, kes kannatavad tugeva vaimse või füüsilise stressi all.

Uuringud näitavad, et kofeiin aitab kaasa normaalsele rasvade ainevahetusele. See võib stimuleerda lipolüüsi ja hoida glükogeeni varusid lihastes.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Allergeenihoiatus: toodetud seadmetel, mis töötlevad piima, muna, nisu ja soja sisaldavaid tooteid!

Hoiatus: Kõrge kofeiinisisaldus. Toode ei sobi kofeiini suhtes tundlikele inimestele ja alla 18-aasta vanustele. Võttes seda toodet, ära tarbi kofeiini teistest allikatest.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 kapsel 3-4 tunni jooksul. Ärge ületage 5 kapslit 24 tunni jooksul.

Pakendi suurus: 33

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review