tk - 0,00 €

Haya Labs Taurine 200g


Taurine on 100% tauriini sisaldav spordilisand - üks levinumaid aminohappeid inimkehas. Tauriin parandab keskendumist ja keskendumisvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ning toetab paljude elundite ja süsteemide head tervist ning funktsioone.

Saadavus: Laos

11,00 €
Kogus:

Eelised:

  • Suurendab keskendumist ja keskendumist
  • Viivitab väsimuse tekkimist
  • Suurendab lihasrakkude mahtu
  • Antioksüdantide tugi
  • Soodustab südame tervist

Aminohapet tauriini leidub enamasti lihas- ja närvikudedes. See muudab tauriini sportlastele ja spordiharrastajatele väga oluliseks toidulisandiks. Tauriin toetab glükoosi ja aminohapete ainevahetust, vähendab väsimust ja suurendab lihasrakkude mahtu.

See oluline aminohape toimib närvisüsteemi stimulaatorina, suurendades tähelepanu, keskendumisvõimet ja vaimset aktiivsust. Samuti on tauriinil tugevad antioksüdandid, mis peatavad vabade radikaalide kahjuliku mõju rakkudele. Tauriin toetab keha immuunsüsteemi ja on väga oluline südame-veresoonkonna süsteemi, silmade ja lihaste tervise ja funktsioonide jaoks.
Tauriin on aminohape, mis toetab rasvlahustuvate vitamiinide imendumist ja osaleb keha detoksifitseerimises. Samuti aitab aminohape kiiremini ja paremini taastuda pärast treeningut.

Kasutamisjuhend

Portsjoni suurus: 1 g

Soovitatav kasutamine: võtke 1-2 portsjonit päevas lahustatuna vees.

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review