tk - 0,00 €

OstroVit Bromelain + Papain VEGE 100caps


OstroVIt Bromelain + Papain VEGE on kvaliteetne toidulisand, mis on bromelaini ja papaiini allikas. Tegemist on kergesti neelatavate kapslitena saadaval oleva veganpreparaadiga, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes hoolib oma igapäevase toiduvaliku täiendamisest väärtuslike koostisosadega.

Saadavus: Laos

14,50 €
Kogus:

OstroVit Bromelain + Papaiin – väärtuslik toidulisand

Bromelain – Bromeliaceae taimede toodetud proteolüütiliste ensüümide segu. See on ühend, mida tavaliselt ekstraheeritakse ananassi erinevatest osadest ja mis aitab kaasa valkude seedimisele. Bromelain säilitab aktiivsuse laias pH vahemikus. Seda kasutatakse toidulisandite koostisosana, kuid ühendit võib leida ka kosmeetikas. Toiduainetööstuses kasutatakse bromelaiini aga lihapehmendajana.

Papaiin – taimse päritoluga proteolüütiline ensüüm, mida saadakse troopilise taime, näiteks papaia, tuntud ka kui papaia mahlast. Papaiin on valke seediv ensüüm, mis lagundab keerukad ühendid lihtsamateks vormideks – peptiidideks ja aminohapeteks. Sellel on suurim aktiivsus happelise pH juures ning nagu bromelaiini, kasutatakse ka papaiini nii toidulisandite koostisosana kui ka kosmeetikatoodetes ja koorijates. Aine on kasutusel ka toiduainetööstuses lihapehmendajana.

OstroVit preparaadis kasutatakse samaaegselt bromelaiini ja papaiini ning nende ühendite kombinatsioon ei ole juhuslik, kuna ained võivad üksteist täiendada. ja avaldavad positiivset mõju toidulisandite tõhususele.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 100

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Bromelain 2500 GDU, papain 6000 USP, capsule casing (filling agent: hydroxypropyl methylcellulose), anti-caking agent: magnesium salts of fatty acids.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review