tk - 0,00 €

AMIX Osteo Glucosamine 1000mg 90caps


Glükosamiinsulfaat on oluline ehituskivi liigest moodustavates kudedes ja liigesevõides ning aitab hoida tervena ka kõhr- ja sidekudet.

Saadavus: Laos

Tavahind: 18,00 €

Soodushind 14,40 €

Kogus:

Glükosamiinsulfaat on oluline ehituskivi liigest moodustavates kudedes ja liigesevõides ning aitab hoida tervena  ka kõhr- ja sidekudet.

Kasutegurid:

  • 1000 mg glükosamiini kapsli kohta.
  • Aitab hoida liigeseid tervena ja liikuvana.
  • 3 kuu varu.

Kasutamisjuhend Kasutusjuhend: Võtta 1-2 kapslit päevas ja soovitatavalt toidukordade vahel või vastavalt individuaalsetele vajadustele, mille on määranud Teile arst.
Koostis

Ingredients: D-Glucosamine sulphate 2KCL /from shellfish/, gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage. 

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review