tk - 0,00 €

Now Foods MK-7 Vitamin K-2 100 mcg 60vcaps


MK-7 Vitamin K-2 osaleb osteokaltsiini sünteesis. Osteokaltsiinil on oluline roll kaltsiumi sidumisel luumatriksiga, moodustades seeläbi uue luukoe.

Saadavus: Laost otsas19,90 €

Eelised:

  • Parandab luude tervist
  • Tugevdab veresooni
  • Tugevdab artereid
  • Bioloogiline ja väga aktiivne vorm

MK-7 Vitamin K-2 osaleb osteokaltsiini sünteesis. Osteokaltsiinil on oluline roll kaltsiumi sidumisel luumatriksiga, moodustades seeläbi uue luukoe. K-2 vitamiini puuduse korral täheldatakse inaktiivset osteokaltsiini tootmist, mis võib omakorda põhjustada kaltsiumi kadu luust ja see mõjutab nende tugevust. On palju uuringuid, mis näitavad, et K-2 vitamiin on keha jaoks palju tõhusam kui K-vitamiini sünteetilised vormid, eriti kaltsiumi metabolismi ja tugevate luude ehitamise korral.

MK-7 Vitamin K-2 annab organismile koguni 100 mikrogrammi vitamiini, mis katab täielikult keha igapäevased vajadused selle järele. Selle regulaarne sissevõtmine võib vähendada luumurdude ja vigastuste riski. Teine peamine mõju on selle edukas mõju veresoonte seinte elastsusele. Seega soodustab MK-7 Vitamin K-2 tervist ja arteriaalse vererõhu stabiliseerumist.

Kasutamisjuhend Võtke päevas 1 kapslit.
Koostis

Now Foods MK-7 Vitamin K-2

60 vcaps

 
Product information

Serving Size:  1 veg. capsule

Servings Per Container: 60

 
Amount per serving   %RDA*
 
Vitamin K2 (as Menaquinone-7) (MK-7 ) (MenaQ7) 100 mcg 83 %

 

**Daily Value not established.

Other Ingredients: Rice flour, hypromellose (cellulose capsule), ascorbyl palmitate and silicon dioxide.

Not manufactured with wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

Warnings: Store in a cool, dry place after opening.

Caution: For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication (especially anti-coagulant drugs such as warfarin, Coumadin®, heparin), or have a medical condition. Keep out of reach of children.

Natural color variation may occur in this product.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review