tk - 0,00 €

Haya Labs Collagen 500mg 90caps

 

HAYA LABS Kollageenilisand sisaldab kollageeni - kõige tavalisemat imetajate valku ja keha sidekudede lahutamatut komponenti.

Eelised:

Saadavus: Laos

10,00 €
Kogus:

HAYA LABS Kollageenilisand sisaldab kollageeni - kõige tavalisemat imetajate valku ja keha sidekudede lahutamatut komponenti.

Eelised:

  • Soodustab liigeste tervislikku tööd
  • Leevendab reumatoidartriidiga seotud sümptomeid
  • Vähendab või eemaldab valu erinevate liigeseprobleemide tõttu
  • Toetab kõhre ja luude toitmist
  • Toetab naha elastsust

Kõhred, kõõlused, sidemed, luud ja nahk koosnevad peamiselt kollageenist. Kollageeni võib leida ka silma nurgast ja silmaläätsedest. Kollageen vastutab koos keratiiniga naha elastsuse eest. Kollageen on oluline kudede arenguks ja toetab veresoonte tervist. Seda kasutatakse erinevates ortopeedilistes, kirurgilistes ja hambaravipraktikates, samuti iluoperatsioonides ja ravimina põletuste korral.

HAYA LABS Kollageen sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni - modifitseeritud valgu vormi, mis lagundatakse ensüümide abil väiksemateks osadeks.

Kollageenikoe ensümaatiline hüdrolüüs tekitab hüdrolüüsitud kollageeni. See on protsess, mille käigus valk purustatakse väikesteks, madala molekulmassiga bioaktiivseteks peptiidideks, mis on aminohapped kergesti seeditaval kujul. Need annavad võimaluse inimkehal korralikult toimida.

See aitab proteiinil hõlpsasti imenduda ja võib aidata seedimist. Hüdrolüüsitud kollageen on rikkalikult toitvate aluseliste aminohapete allikas, mis moodustavad kehas kollageeni molekuli, sealhulgas glütsiin, proliin ja hüdroksüproliin, lüsiin ja hüdroksülüsiin. Nende aminorühmade hüdrolüüsitud allikana toetab hüdrolüüsitud kollageen kogu keha kollageeni sisaldavate kudede tervist - kõhrede, luude, kõõluste ja sidemete.

Kasutusjuhend: Üks annus: 1 kapsel

Soovitatav kasutamine: võtke 4-6 portsjonit päevas

Pakendi suurus: 23

Kasutamisjuhend

Üks annus: 1 kapsel

Soovitatav kasutamine: võtke 4-6 portsjonit päevas

Pakendi suurus: 23

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review