tk - 0,00 €

Cellucor C4 Smart Energy sachets (2,6-3,0g)


C4 Smart Energy on ülim kaaslane liikvel olles, mis õhutab teie ambitsioone ja hoiab teid keskendunud suurepärasuse saavutamisele. C4 Smart Energy pakub oma suussulavate maitsetega loomulikku energiat nii teie igapäevasteks tegevusteks kui ka erakordseteks unistusteks.

Saadavus: Laos

1,90 €
1,90 €
Kogus:

C4 Smart Energy on ülim kaaslane liikvel olles, mis õhutab teie ambitsioone ja hoiab teid keskendunud suurepärasuse saavutamisele. Oma suussulavate maitsetega pakub C4 Smart Energy loomulikku energiat nii teie igapäevasteks tegevusteks kui ka erakordseteks unistusteks.

  • PÜSI KESKENDUSEKS: C4 Smart Energy on looduslik energiajook motivatsiooni, loovuse ja loovuse hetkedeks; keskenduge mis tahes ülesande lahendamisele – tööst mänguni, mängimisest õppimiseni.
  • SUURENDAGE KOGNITIIVSET JÕUDLUST – viige oma kognitiivne jõudlus järgmisele tasemele C4 Smart Energy Powderi nootroopse seguga. Sisaldab Brainberry, L-türosiini, C-vitamiini, tsinki ja looduslikku kofeiini.
  • TAIMEPÕHINE ENERGIA: suurendage oma energiat originaalse C4 Smart Energy valemiga. Sisaldab 106 mg looduslikku kofeiini, mis on saadud rohelise kohvi ekstraktist, looduslikest maitseainetest ja Brainberryst. Eemaldage aju udu ja viige need kõik olulised ideed nutikalt ellu.
  • LIIKLEL – olenemata sellest, kas lähete jõusaali, õpite või asju ajate, saab neid mugavaid C4 Smart Energy kotikesi otse veepudelisse valada – see sobib suurepäraselt reisimiseks. mine.
Kasutamisjuhend

Lisage üks kotike 330 ml veele ja loksutage korralikult.

Koostis

Watermelon:

bodyvision.ee

Berry:

bodyvision.ee

Mango:

bodyvision.ee

Warnings: HIGH CAFFEINE CONTENT (32 mg/100 ml). NOT RECOMMENDED FOR CHILDREN OR PREGNANT OR BREAST-FEEDING WOMEN. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. This product should not be used if food supplements containing betaine are consumed during the day.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review