tk - 0,00 €

Cellucor C4 Smart Energy 330ml


Püsige keskendununa maitsva energiajoogiga, mis pakub loomulikku energiat produktiivseks päevaks.

Saadavus: Laos

2,50 €
2,50 €
Kogus:

Omadused:

  • Toetab rasva kadu
  • Looduslik energiatõus
  • Parandab vaimset keskendumist

Nautige C4 Smart Energy joogi veetlevat maitset ja täitke oma keha tervisliku energiaga. Lisage see oma rutiini hommikuseks tõukejõuks, pärastlõunaseks hoovõtuks või enne treeningut. Nautige naturaalse energiajoogi eeliseid, mis toetab rasvakaotust, teravdab vaimset fookust ja hoiab teid kogu päeva tugevana.

Maitsev energiajook, mis annab loomuliku energialaengu, toetab rasva kadu ja suurendab vaimset keskendumist. Ilma kunstlike värvainete, suhkru või maitseaineteta on see tervislikum valik. See hoolikalt valmistatud jook sisaldab kvaliteetsetest allikatest pärinevat looduslikku kofeiini, mis stimuleerib ainevahetust, et aidata kaasa rasvakaotusele ja kaalujälgimisele. Jäta hüvasti kunstlike stimulantidega ja tere säästva energiaga oma treeningute ja igapäevaste tegevuste jaoks.

See energiajook mitte ainult ei toeta rasva kadu, vaid teravdab ka vaimset keskendumist. Tänu naturaalsete koostisosade kombinatsioonile, mis suurendab selgust ja tähelepanelikkust, kogege kõrgendatud tootlikkust ilma värinade ja krahhideta.

Kasutamisjuhend

Tarbi ühte purki 20-30 minutit enne treeningut või muid olukordi, kus vajad plahvatuslikku energiat.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients: Carbonated Water, Natural Flavor, Acidity Regulators (Citric Acid), Malic Acid), Choline Bitartrate (0.08%), Natural Caffeine, L-Tyrosine (0.03%), Sweetener (Sucralose), L-Ascerbic Acid, Zinc Gluconate, Brainberry Aronia melanocapa Fruit Extract, Nicotinamide, Calcium D-Pantothenate.

Warnings: HIGH CAFFEINE CONTENT (32 mg/100 ml). NOT RECOMMENDED FOR CHILDREN OR PREGNANT OR BREAST-FEEDING WOMEN. Do not consume more than 400 mg of caffeine from all sources. This product must be used in the framework of a varied, balanced diet and healthy lifestyle. Do not consume more than one (1) can daily. Do not consume caffeine from other sources while taking this product. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. This product should not be used if food supplements containing betaine are consumed during the day

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review