tk - 0,00 €

BioTech USA Valeriana Forte 60vtabs


Toidulisandi tabletid vitamiinide, orgaanilise magneesiumi ja taimeekstraktidega.

Saadavus: Laos

16,90 €
Kogus:

Miks soovitame BioTechUSA Valeriana Forte tabletti?

  • Orgaaniline magneesium ja vitamiin B6, mis aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele psühholoogilisele funktsioonile
  • 4 tüüpi taimeekstraktiga

Tasakaalu leidmine tugevate positiivsete (eustress) ja negatiivsete (distress) stiimulite vahel pole kaugeltki lihtne ülesanne.

Laadigem ja optimeerigem oma närvisüsteemi! Liigutage oma keha rohkem (tegele näiteks joogat), toituge mitmekülgselt, veetke rohkem aega väljas, proovige regulaarselt ja kvaliteetselt magada. Meie Valeriana Forte toode sisaldab B6-vitamiini ja kergesti omastatavat orgaanilist magneesiumbisglütsinaati, aidates seega kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele psühholoogilisele funktsioonile1. Keerukust silmas pidades lisasime tootesse ka taimseid toimeaineid, sh humala (Humulus lupulus), palderjani (Valeriana officinalis), kibuvitsa (Rhodiola rosea) ja melissi (Melissa officinalis) ekstrakti, mis on kõik elutähtsad koostisosad.

Kellele BioTechUSA Valeriana Forte tahvelarvutit soovitame?

  • Inimestele, kes otsivad B6-vitamiini ja magneesiumi sisaldavat toidulisandit, mis aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Inimestele, kes soovivad säilitada normaalset psühholoogilist funktsiooni magneesiumi ja B6-vitamiiniga
  • Inimestele, kes otsivad toodet, mida saaks iga päev võtta
Kasutamisjuhend

Võtke 2–3 tabletti päevas koos klaasi veega, olenevalt stressitasemest.

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust.

HOIATUSED: Toidulisandi tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Piisava vedeliku joomiseta võib toode põhjustada lämbumist. Võtke rohke veega, et toode jõuaks makku. Ei soovitata inimestele, kellel on neelamisraskused. Ei soovitata inimestele, kellel on haigusseisundid ja/või need, kes võtavad ravimeid või muid kiudaineid.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent (cellulose gel), magnesium bisglycinate, valerian (Valeriana officinalis) root extract 4.9%, lemon balm (Melissa officinalis) leaf extract 2.5%, coating [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides of fatty acids)], hop (Humulus lupulus) flower extract 2.4%, rhodiola (Rhodiola rosea) root extract 1.7%, anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), pyridoxine hydrochloride.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review